Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Focizni szeretek,de menni szeretnék valahova sportolni,amiben jó vagyok. Annyi sport van már, hogy követni sem nagyon lehet. Valami Magyarországon sincs,szóval ha tudnátok tippeket adni,azt megköszönném. Mivel senki sem ismer,ezért leírok pár dolgot,amiben jó vagyok és előnyömre válhatna, illetve én mire gondoltam.


Piszok gyorsan futok, nehezen érnek utol. Pontosan dobok, akár kisebb,akár nagyobb labdákat és erősen. Jó az egyensúlyérzékem. Nem azt mondom,hogy egy izomállat vagyok,de ahhoz képest,hogy vékony vagyok elég masszív és nehezen lehet fellökni.


Baseball meg kézilabda,amire gondoltam először. De egyiket sem szeretem...nem bírom őket nézni,unalmasnak találom és fogalmam sincs,hogyha belekezdenék,akkor látnék-e benne értelmet..élvezném-e.



2015. febr. 20. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit csak akarsz. Én az amerikai focit ajánlom.
2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dorisztokracia válasza:
Igazából ezt maga dönti el az ember. Amihez kedved van és szereted is csinálni. Amit még ajánlani tudok az a röplabda. Nem tudom a nemedet. Lehet egy kicsit lányos sport.😮
2016. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a baseball-t is próbáld ki. Nézni tényleg unalmas, de játszani már nem az.
2017. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!