Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Görbicz Anita dohányzik?

Görbicz Anita dohányzik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, hogy nem, mert nagyon kiábrándító lenne!
2010. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

Csak ha már az arcára ránézünk lehet látni.

Sztem igen.

2010. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom cigizett, de most kb. egy éve leszokott róla, mert le kellett róla szoknia(talán volt valami betegsége így február tájékán az Ikast elleni Bl meccsen lett egy kicsit rosszul és pihennie kellett aztán kihagyott egy két meccset, és sok helyen azt írták,hogy életmódváltásra van szüksége, de azt már nem árulták el, hogy miért)mellesleg elég érdekes mély hangja van.Még talán Tomori meg Hornyák Ági is cigizik.

De akkor is Görbe a világ legjobb játékosa. - csak a sérülés után egy kis idő kell amíg igazán formába lendül.

2010. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja meg a rosszullét amiatt is lehetett, hogy a 2008-as évet végigjátszotta szinte megállás nélkül minden meccset 60 percig(bajnokság kupa BL Peking -aztán új szezon bajnokság kupa Bl és az eb) és ezeknek meglett a hatása.


előző voltam

2010. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Nem dohányzik Anita...2009 januárjában leszokott a cigiről mert előtte volt valami szív betegsége és észhez tért...
2010. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!