Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a szlovákok jönnének ide...

Ha a szlovákok jönnének ide focizni, ti revansot vennétek Dunaszerdahely miatt?

Figyelt kérdés
Különösen fradisták,diósgyőriek és újpestiek válaszát várom!
2010. febr. 14. 10:55
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
83%
NEM-NEM-NEM, hogy jutott ez eszedbe? A focimeccs nem a szurkolók verekedéséről szól, vagy te csak ezért jársz oda? :-(
2010. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nem, de szerintem nem kellene ezt annyiban hagyni.

Szerintem sem a verekedésről szól, de ha lapítok, mint nyuszi a fűben attól csak rosszabb lesz.

2010. febr. 14. 12:32
 3/35 anonim ***** válasza:
minek jottek a fradisták dunaszerdahelyre??? a verekedés és a balhé miatt, maguknak keresték a bajt. A magyar és a szlovák szurkolók egyaránt balf..ok hogy ilyet csinálnak egy foci meccsen.
2010. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

" minek jottek a fradisták dunaszerdahelyre??? a verekedés és a balhé miatt, maguknak keresték a bajt. A magyar és a szlovák szurkolók egyaránt balf..ok hogy ilyet csinálnak egy foci meccsen."


Nem csak fradisták mentek. Nem keresték a baj, nem volt semmi okuk a szlovák rendőröknek az agresszióra.


Egy egyszerű kérdés:

Minek volt ott több 100 rendőr viperával, miért nem engedtek át több szurkolót a határon?

2010. febr. 14. 19:30
 5/35 bumbi02 ***** válasza:
az ienek miatt van a magyar szlovák viszony... ezt visszaadni azt visszaadni mint az ovodában... hogyha vandálkodni akarsz, beakarsz kerülni a hiradóban, hát akkor tedd azt...
2010. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Inkább legyen ilyen, mint egy beszari alak, mint te!
2010. febr. 14. 20:07
 7/35 bumbi02 ***** válasza:

jah, csak az ilyen "bátor" emberek miatt mint te,van ez a viszály, + ezt látják a külföldiek...

légy bátor.. én inkább maradok értelmes..

2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Most tegyük fel, hogy megütnek. Akkor te nem visszaütsz?
2010. febr. 14. 21:35
 9/35 anonim válasza:

nem miattuk van a MAGYAR-szloták(FELVIDÉK) viszony hanem 90ével ezelőtti emberek miatt :) Akik egy nemzetet megpróbáltak megölni és ezzel legalább 100évre háborúskodást kényszerítettek a Kárpát medencébe...

Már bocs de én nem Dunaszerdahely miatt vennék revansot hanem Trianonért(!)

2010. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Mind a kettőért!
2010. febr. 15. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!