Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rendszeres tippmixelőktől...

Rendszeres tippmixelőktől lenne egy nagy kérdésem? Bövebb lent

Figyelt kérdés
Havonta átlagosan(vagy azt se tudom mikor lehet tipmixelni) mennyit költötök tippmixre és mennyi szokott visszajönni? Miota tippmixeltek?

2015. márc. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 éve kisebb nagyobb megszakításokkal játszok, hol online irodáknál, hol papíros változatban. Havonta pár ezer forint és kb. 15000 forint közötti értékben játszom, attól függően, hogy mennyire jönnek be a tippjeim. Igyekszem mindig úgy játszani, hogy max. annyit veszítsek el, amennyit nem sajnálok, és ne menjek mínuszban. Rosszabb hónapokban 1-2 ezret veszítek, jobbakban jön pár (tíz)ezer.
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-6 éve rendszeresen, főleg teniszre napi 100-200€ megy
2015. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, te ebböl élsz? Mennyi szabadidötöket veszi el,ez,van családotok?Ök hogy tolerálják ezt?Csak játék,hobbi szenvedély vagy megélhetés miatt csinaljatok?
2015. márc. 15. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez abszolút hobbi/szórakozás. Pár percet vesz el naponta, amikor átnézem az ajánlatot, aztán összeválogatok valamit. Csak azért csinálom, mert szeretem az izgalmat, meg a győzelem ízét érezni. Ebből kifolyólag nem zavar senkit a környezetemben.
2015. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát van polgári állásom, mert kell hogy legyen biztos jövedelem, ha még ebből bőven többet is ki lehet szedni havi szinten
2015. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is több éve tippmixelek... 200ft-al, nem nagy összeggel... Sokszor elmegy, de már nyertem vele 5 ezret, 10 ezret.


Összességében szerintem egálban van, nem vagyok se pozitívba, se negatívba...

2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!