Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeres futás mellett...

Rendszeres futás mellett dohányzik valaki?

Figyelt kérdés
A tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ismét el szeretném kezdeni a futást, de a cigit képtelen vagyok letenni (napi 2-3 szál). Igy is van értelme? Arra gondolok, hogy így csak a nikotint porgetem a szervezetemben, vagy lesznek a futásnak kedvezo hatásai is?

2015. márc. 15. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én napi fél dobozt szívtam futás mellett, szerencsére mára letettem a cigit. Nálam úgy is megérte futni, mert tökre jó formában éreztem magam, volt a futballhoz erőnlétem. Szóval összességében jól éreztem magam a bőrömben, hogy minden nap futottam 3-4 km-t a dohányzás mellett. Csak pozitív hatásai voltak így is.
2015. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ. En heti 2-3x futnék egy Margit-sziget kort. Tovább nem akarom halasztani a futás elkezdését, mert már március van, májusra formába szeretnék jonni. Amikor régebben rendszeresen futottam (3 éve), nagyon imádtam, csak akkor pont nem cigiztem. Most csak amiatt aggódom, hogy nem teszek-e így nagyobb kárt, mint hasznot, de semmiképp sem várok tovább, majd menet kozben teszem le a cigit.
2015. márc. 15. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Cigizni nagyon menő amúgy, eszedbe ne jusson letenni, mindenki ki fog röhögni.
2015. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, tudom hogy sokkal jobb cigi nélkul, mint vele. Most próbálkozom lerakni másodszorra, de sokkal nehezebb, mint amikor eloszor szoktam le. Nem is tudom, hogy csináltam..
2015. márc. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!