Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek szurkoljak? Real Madrid...

Kinek szurkoljak? Real Madrid van Inter Milan?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért?

2015. márc. 18. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igy már régen rossz:D Nem azért szurkolunk egy csapanak mert épp az áll jól a BL-ben.

Magyar létedre miért a spanyol csapatoknak szurkolsz?Nem inkább magyarokat kéne elönybe részesitened?Tudod mit?! Fiatal vagy és gyerek,inkább megyek le edzeni.hello.

2015. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha azért tetszene egy csapat, mert jól áll a BL-ben, akkor kérdés nélkül a Real választanám ugyebár.

Az Inter évek óta a béka segge alatt van, de mégis szimpatikusak.

Az van, hogy mind a két csapatot kedvelem ilyen-olyan okok miatt.

Ezért kértem véleményeket, hogy hátha valamelyik egy kicsit jobban megtetszik.


Magyarországon van foci?

Hát én még nem láttam focit magyarországon...

2015. márc. 18. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, minek szurkoljon magyar csapatnak? hogy 90 percig szart se lásson?
2015. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig annak szurkolj,aki éppenséggel a legerősebb,ha idén a Real akkor legyél idén realos majd ha jövőre a Bayern elveri a realt akkor bayernes .

Így swagyolo leszel.

2015. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez akarja magát szurkolónak nevezni...?

Szégyen.... Sok foteldrukker...

2015. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na akkor a sok nagyokos mondja már meg nekem, hogy ők hogyan kezdte el szurkolni egy csapatnak??????!!!!!!


Hogy máshogy lehet, ha nem úgy, hogy van egy csapat, szimpatikusak, nézed a játékukat és azt veszed észre, hogy szorítasz a győzelmükért. Ennyi, de valahol el kell kezdeni!!!!!!!!!!!!!

2015. márc. 19. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Körbekérdezősködtem hogy melyik a legmenőbb csapat a játszótéren,hogy én is a menők között legyek,amint eljött a suli kifigyeltem ,hogy kinek szurkolnak a legtöbben,hogy biztosan swag legyek.
2015. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondanátok szerintetek 3 pozitív és három negatív dolgot mind a két csapatot illetően?
2015. ápr. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!