Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok olyan helyet mondani...

Tudtok olyan helyet mondani ahol elkezdhetek kosarazni?

Figyelt kérdés

Regebben jartam kosar edzesre de abbahagytam. Utobbi idobe viszont ujra megkedveltem. Mivel 8. Osztalyos vagyok es az iskolabol mar nincs 3honap se. Igy mar feleslegesnek tartom az iskolai kosaredzeseket. Egy olyan helyet keresek ahol amator lany kezdo csapatot inditanak.(vagy fognak) 19.kerulet

14/L



2015. márc. 29. 13:24
 1/3 VikATanacsTalan válasza:

Esetleg itt érdemes megpróbálni/érdeklődni:

[link]

2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. ápr. 2. 17:15
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon sokan vannak veled azonos helyzetben és bizony nehéz találni olyan egyesületet, ahol tanítanak is kosárlabdát a később vagy újrakezdők részére és esetleg játéklehetőséget is kapnak. A IX. kerületben tudok segíteni, így ha az megfelelő lehet számodra, akkor privát üzenetben várom e-mail elérhetőséged és ott mindent részletesen megírok.

2015. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!