Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemrég végén töltöttem be a 14-et. Szeretnék focizni (igen tudom, hogy ez a téma már agyon van taposva de engem nem érintenek teljesen) de a szüleim azt akarják, hogy tanuljak. 10 éves korom óta érdekel a foci de nem volt olyan az alkatom, állóképességem amivel bírtam volna 90 percet. Mostanra sikerült leadnom jó pár kilót, nőnöm és javítani a teljesítményemet. Utánpótlás edzésekre járok. Barátaim sokszor dicsérnek és ez ösztönöz is! Labdatartásban, passzokban, elfogásokban, szerelésben, védekezésben jó vagyok. Támadásokban is aktívan részt tudok venni. Lövéseim, csavarásom is jónak mondható. Úgy érzem még semmiről nem késtem le, de apa, anya azt mondják, hogy 14 évesen már nem áll előttem nagy karrier fociban.

2015. ápr. 17. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha focizni szeretnél, akkor focizz. A csúcson szerintem 20-25 éves korban vannak a sztárok, addig még azért van egy csomó időd.


Nem kell választanod a tanulás és a foci között szerintem. Egy darabig még tudod csinálni mindkettőt. Juss el az érettségiig, aztán utána bármikor tudsz felvételizni az érettségi pontjaiddal, ha a focival mégsem jönne össze a dolog.


Gondolom a gimi/szakközép felvételi miatt írod. Jelentkezz valamelyik akadémiába, hátha felvesznek: [link] ha meg nem jön össze, akkor legalább tisztában leszel a képességeiddel. Ha mindenképp a sporttal akarsz elhelyezkedni, akkor meg van Testnevelési Egyetem, illetve egy csomó másik egyetemen is van Testnevelési Intézet az ehhez kapcsolódó szakokkal. Személyi edző, fociedző, tesitanár, síoktató, köztársasági elnők még simán lehetsz. ;-)

2015. ápr. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan focizz, semmiről nem maradtál le. Ha szorgalmas vagy, akkor be fogod hozni a hátrányt, már ha van egyáltalán. Ha van egy álmod, amit megvalósíthatsz, akkor azt nem szabad feladni. De azért a tanulást, se hanyagold el.
2015. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiről nem vagy lekésve, ezt csak a saját példám bizonyíthatja, én 18 éves vagyok és még nem tettem le az álmomról, vagyis hogy profi szerződést kapjak egy profi csapatnál.


Szóval hajrá, sosem szabad feladni!

2015. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!