Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha az Fc Barcelonának lejár...

Ha az Fc Barcelonának lejár az átigazolási tilalom akkor szerintetek a Pogba, Isco, Oscar, De Bruyne 4-es közül kit kéne megvennie a csapatnak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből a négyesből egyértelműen Pogba vagy Isco, de amúgy Verrattit kellene elhozni a Psg-ből
2015. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Barcának most olyan középpályásra lenne szüksége, aki szórni tudná a támadóknak a forintos labdákat, de stabilitást is hozna (lásd Rakitic). Erre De Bruyne lenne a legjobb, mert egyrészt nem lenne olyan drága, másrészt meg fiatal (talán Koke lenne még ilyen de nem biztos hogy beválna). Isco lenne a másik opció, de ki lehet találni ez miért nem fog soha megvalósulni. Pogba sztem nem kellene, főleg annyi pénzért, mert ő inkább támadó szellemű, amolyan "középpályás Neymar".
2015. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy egy támadóbb szellemű kp. kell most, aki emellett tud ütközni, szerelni ha kell. Pogba pedig pont ilyen.


Iniesta helyére kell sürgősen utánpótlást találni

2015. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Pogba lenne a legjobb...Remekül passzol, jól lő, visszamegy védekezni..
2015. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebbol a negybol szerintem Isco

De amugy sztem Reus-t vagy Hazardot kene

2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verratti kellene a PSG-ből és De Bruyne a Wolfsburgtól, és pótolva lenne Xavi és Iniesta - fiatalok, illenek a Barcába és nagyon jól passzolnak.
2015. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!