Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már kell focicsuka?

Már kell focicsuka?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,12 éves,teniszezem, de gondoltam emellett elkezdem a focit is, mert ahol lakok indul egy lánycsapat,és már elsős korom óta szeretnék focizni. jövő héten lesz az első edzés,vagyis inkább ilyen ismerkedős játékok vagy nem tudom pontosan. a kérdésem az lenne,hogy első edzésekre,hetekre kell focicsuka? (nem biztos hogy folytatni fogom,bemutató edzés lesz.) és ha majd veszek csukát, akkor milyent érdemes? felső határ,alsó, ne legyen gagyi. valaki elmagyarázná? köszi előre is:)

2015. ápr. 30. 14:06
 1/2 anonim válasza:

Attól függ hogy milyen pályán játszotok.

1. Ha műfüvesen, egy tesicipő is megteszi. Én is azzal fociztam az első három hétben. Utána kaptam egy stoplisat (te NE vegyél stoplis cipőt műfüves pályára, mert az nem tesz túl jót a lábnak) aztán pár hét után mondjuk a kínaiban vegyél egy cipőt 3000 forintért utána pár hónap után keress mondjuk a decathlonban leárazásokat, és vegyél egy nike hypervenom cipőt (nem muszáj pont ezt, én szeretem. Persze MŰFÜVESET).

2. Ha rendes füves pályán van az edzés, akkor is jó a tesi cipő, de inkább keress valami futó cipőt szerintem. Utána kínaiban stoplis cipő, decathlonban mondjuk stoplis nike hypervenom (nem muszáj annak lennie, én szeretem).

Remélem segítettem, és remélem tetszeni fog a foci :)

2015. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi! :))
2015. máj. 2. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!