Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pécsen hova tudnék elmenni...

Pécsen hova tudnék elmenni kosár edzésre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még elég kezdő vagyok... Az alap szabályokat tudom, de nagyon tetszik ez a sport és szeretném elkezdeni. Barátommal szoktam kosarazni és nem csak dobálgatunk hanem gyakoroljuk a labda vezetést is.

A lényeg az lenne hogy Pécsen hova tudnánk elmenni valami kezdőknek szóló kosár edzésre 18 évesen ?

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 30. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:

UI.: Már mondták a szüleim hogy sokra nem vihetem vele mert oviban el kellet volna már kezdeni. stb...

Én annak a híve vagyok hogy sosincs késő elkezdeni valami ilyesmit!

2015. ápr. 30. 17:02
 2/3 anonim válasza:
én inkább a street ball-t ajánlanám azt nem gáz későn kezdeni amúgy ha mindenképp teremben akarsz kosarazni akkor egy sportiskolát kell fel keresni azt hiszem te már junior korosztály vagy de lehet hogy egy korosztállyal lejjebb kerülsz mivel kezdő vagy.
2015. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is inkább a streetballt tudnám ajánlani, ugyanis ha valamelyik egyesülethez be is kerülsz, akkor se garantált, hogy lesz játéklehetőséged... Mondjuk az is fontos hogy fiú vagy, vagy lány.
2015. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!