Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni szerintetek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.7 éves korom óta kosárlabdázok általános iskolába nem nagyképűsködni se nagyolni akarom magam "sztár" játékosnak hívott az edzőm mert véleménye szerint nagyon jól kosarazok sikerült az edző ellen is nyernem.És versenyeken mindig sikerült nyernünk mert jól össze fogtam a csapatot az edző szerint.9.osztályos vagyok most és itt nincs lehetőség kosárlabda edzésre hogy mit tudnék tenni? A helyi kosárlabda clubba nem kell fiatal játékos azt mondták.De nekem ez az életcélom... ebbe látom a lehetőséget mellette tanulni is szeretnék de nagyon hiányzik a játék a pálya minden.Nem szeretném el pazarolni a szenvedélyem.Valaki valami segítség? A környéken nincs semmi club... Megyei szinten is kiváló voltam.Országosra sajnos nem volt "keret" a sulinak...
2015. máj. 2. 22:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Jajj és 176 cm vagyok nem valami magas de nagyon jó vagyok irányító posztban.
2015. máj. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!