Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Barca-Bayern...

Mit gondoltok a Barca-Bayern meccsről? (3-0)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az esélyekről és a meccsről?

2015. máj. 7. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Semleges szurkolóként élmény volt nézni a meccset. Messi fantasztikus volt, főleg ahogy elfektette Jérome Boatenget.. Hízelgő ez 3-0 a bajorokra nézve, lehetett volna csúnyább is.


Nagyon egyben van ez a Barca, nehéz elképzelni hogy a visszavágón meg tudja őket szorítani a Bayern. A döntő csak egy meccs, ott a Realnak és a Juventusnak lehet esélye, de szerintem most a Barcelona a csúcs.

2015. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb volt a Barca, amire számítani lehetett. Tovább is jutottak, ez szinte biztos, 99%. Nem játszott rosszul a Bayern sem, ahhoz képest, hogy milyen állapotban van. De ez a Barcelona iszonyatosan erős. Én bíztam a döntetlenben a második félidő közepén, mert a Bayernnek szurkoltam, de én sem gondoltam komolyan, hogy megússzák, látván a meccs elejét is, amikor még kihagyták a nagy helyzeteket.
2015. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A Barca fanatsztikus volt és ez a trió (Messi Suarez és Neymar) megnyerheti aBL-t és hiszem hogy meg is nyeri...
2015. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól játszott a csapat, de azért azt is hozzá kell tenni, hogy rég láttam ilyen impotens Bayernt (0 kaput eltaláló lövés). Szerintem Guardiolának ez az év lesz az utolsó szezonja a németeknél (az is lehet hogy ezután elmegy a City-hez). A döntővel azért vigyáznék, mert ha bejut a Real a döntőbe (ami biztosan meg fog történni), akkor biztos, hogy 12 ember ellen kell majd játszani, mert a világ legbefolyásosabb klubelnöke (Florentino Perez) nem engedheti meg, hogy csapata kikapjon az ősi riválistól. Elég egy meg nem adott lesgól egy "kis játékvezetői hiba" és meg is történt a baj. A világ szégyene lenne, ha így dőlne el a BL trófea sorsa. De elég az összeesküvés elméletekből a cél a triplázás, amire van is esély a csapat formáját látva, bár ez most nagyon nem hiányzott (és ez is pont most, milyen "véletlen"): [link]
2015. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A véleményem a következő: Két évvel ezelőtt, semmit nem ért a Barcelona ( 0-7). Se Messi, igaz akkor még a Harapós meg a zselézetthajú nem volt ott, de ha ott lettek volna sem érnek semmit. Mert a Jupp által tökéletesen kitalált védelem(Boateng, Dante, Martinez) szanaszét verte őket. Egy, a 180 perc alatt 18%-ban a labdát birtokló Bayern lemosta A barcelonát. Mert Jupp Heynckes tudta hogy az a csapat azzal a játékoskerettel mire való.


A minap egy öltettelen, semmilyen, impotewns futballt játszó Bayernt lehetett látni. Egy olyan ember edzősködése alatt, aki nem tudja hogy ez a csapat mire való. Ez tökéletesen megmutatkozott, tavaly a Real ellen. Guardiolát már akkor ki kellett volna rúgni a fenébe. Remélem ezután megjön a Bayern vezetőség esze és kirúgják. Mert a focit gólra játsszák, nem labdabirtoklásra meg passzokra. Remélem igaz a hír, hogy Guardiolát elvinnék az arabok a Manc Citybe. Vigyék. Sőt.


A Bayern vezetősége meg ígérje meg még a csillagos eget is Juppnak, hogy jöjjön vissza.

2015. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: az amit írsz azért nem teljesen úgy van. A 2 évvel ezelőtti Barcát ne hasonlítsd a mostanihoz. Az pont egy széthullóban lévő csapat volt, ami totálisan függött Messitől, Xavi pont akkor kezdett ráadásul visszaesni, a tiki-taka akkorra lassult be teljesen. Azért a 2009-2011 közötti Barcelona a Jupp-féle Bayernt simán kiejtette volna a BL-ből. Az a Barca szinte tökéletes volt. De az a csapat egyszeri vlt és megismételhetetlen. Arról nem is beszélve, hogy a 2 évvel ezelőtti, 4-0-ás odavágón Messi sérülten játszott, a visszavágón pedig már nem is tudott pályára lépni. Ez pedig alapvetően meghatározta a párharcot.
2015. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váaszokat! :)
2015. máj. 10. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
nem volt olyan jó a gayern a 7-0-ás szezonban csak Kassai elfújt a meccset nekik sikeresen... az odavágót... de nagy érdem... :D
2015. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!