Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a mai Real...

Mit gondoltok a mai Real Madrid- Barca meccsről?

A végén a 11-es még rakhatott volna valamit az eredményhez? Bár én így is örülök Hala Madrid :D

2013. márc. 2. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Roura egy hónap alatt mindent szétbarmolt. És a barcának leáldoztak, eljött a mi időnk :)
2013. márc. 2. 19:52
 2/13 anonim ***** válasza:

Megnézed 3-4x lassításból alig ért hozzá Ramos , adriano összerogyott .

Barcelona nagyon gáz volt , 1 komolyabb helyzete volt , igaz abból gól lett , de egy tartalékos Real ellen , Ronaldo a 55.percben állt be , de 10x többet mutatott mint picit Messi .

7/13 anonim ***** válasza:

Hát egy komoly helyzet 90 perc alatt , egy tartalékos madridtól , elég gáz volt , mellé az lesz a vicc ha pár hónapon át így játszik messy hogy uselesskedik ronaldo meg vagdossa a gólokat és messy kapja megint az aranylabdát .. aranymessynek kéne elneveni komolyan -.-"

Ronaldo 10x többet csinált 30 percalatt mind messy 90 alatt.

10/13 anonim válasza:
Több helyzet, lehetet volna 3-4 is a Reálnak. örülhet a barcelona, hogy ennyivel megúszta. Nem érdemeltek volna döntetlent sem! Hajrá Madrid!
2013. márc. 3. 09:30