Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Atletico Madrid drukkerek...

Az Atletico Madrid drukkerek inkább a Barcát vagy a Realt szeretik jobban?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Atletico és a Real madridi csapatok, elég nagy a rivalizálás köztük, egyértelműen a Barca az akit jobban szívlelnek.
2015. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
utálnak mindenkit, gyökér népség. én még normális atletico drukkert nem láttam. mind olyan mint ganxsta zolee
2015. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
jobbak az atleti drukkerek, mint a divat szittyamadridisták meg a hungarokatalányok...
2015. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg nem. Normálisan nem lehet velük a fociról beszélni. Menj fel egy eurobarcára vagy madridomra, na ott kulturált fórumozás folyik. A magyar ATM közösségnek van kulturált fóruma? Ugye hogy nincs
2015. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Suvorov ***** válasza:
33%
egyiket se mer miért kéne bármeiket is szeretniük? saját csapatukat szeretik azt a 2 divatretket meg leseszarják
2015. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senkit sem szeretnek :-)
2015. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másodiknak. Attól, hogy te nem láttál még, az nem jelenti azt, hogy nincs is. Tudod, a bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka :) A magam részéről pedig az Atleti mellett maximum a Vallecassal szimpatizálok, a két "nagy" csapatot egyformán nem szívlelem.
2015. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig az atletico drukkerek normálisak nem ilyen divatdrukkerek a juventusnak szurkolók így hogy az atletico már nincs bent mert inkább a juve mint a barca vagy a real.
2015. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szaszkolevente válasza:
Én mint Atleti drukker,jobban szimpatizálok a Barcelonával,bár őket sem szeretem. De szívesebben nézek meg egy Atleti-Realt,mint egy Atleti-Barcelonat,mert azért mégis csak városi rivális.
2015. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!