Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes meg elkezdenem tenisze...

Érdemes meg elkezdenem teniszezni 16 évesen, hasonló múlttal?

Figyelt kérdés
8 évet asztaliteniszeztem versenyszerűen, országos eredményekkel. Most abbahagytam különböző okok miatt, és elkezdtem teniszezni. Eddig kiskoromban teniszeztem, hobbi szinten. Van esély még 16 évesen úgy elkezdeni hogy egy országos szintre fejlődjek? És versenyek vann Magyarországon? Mennyire elismert versenysport ez itthon?

2015. jún. 3. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

A ping-pong nem hasonlítható össze vele.

Profi már nem valószínű hogy leszel.

2015. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Asztalitenisz és a rendes tenisz között kb annyi a különbség, ami a gokart meg a Forma-1 között. Országos versenyeken sem mennél semmire, mert azok akik ezeken indulnak, azok nem átképzett teniszezők, hanem már kiskoruk óta teniszező teniszezők. És a magyar teniszezők a futaottakmég kategóriát képviselik nemzetközi szinten, 99%-uk meg még a nemzetközi szint legaljához is gyenge. Profi, ahhoz meg túlkoros vagy már 10 éve :)
2015. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!