Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 162,5 Centi magassaggal...

162,5 Centi magassaggal melyik posztra lennek a legalkalmasabb kosarlabdaban? Eddig mind jol ment, de csak velem kb. egymagasakkal jatszottam. Arra van esely, higy negtanuljak zsakolni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kor, nem, milyen szinten akarsz játszani?

Őszintén megvallva, ha már nem vagy növésben, ez egy nagyon-nagyon alacsony irányító mérete. Profi szinten ehhez egy nagyon jó játéktudás kell, hogy stabil perceket játszhass.

Az ekkora mérettel való zsákolás az egy szinte 0 esélyű dolog, de lehetséges. A probléma az, hogy olyan mennyiségű és minőségű edzést kellene rászánnod, ami mellett nem tudnál a kosárlabdával/magánélettel foglalkozni, és akkor is nehezen tudnád meccshelyzetben használni a dolgot. Ekkora magassággal jobb beletörődni, hogy más látványelemekkel kell színezned a játékot.

2015. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok, és lány.

De nagyon szeretnék a lehető legjobban teljesiteni, mert imádom a sportot. A következő évben új iskolát kezdek, és egyértelmű volt, hogy kosarazni is fogok, de most már nem csak hobbi szinten...

Értem, akkor majd másra próbálok koncentrálni.^^

köszönöm a választ:)

2015. jún. 18. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy 14 és lány. Az más. Akkor még simán elérhetsz egy teljesen átlagos női irányító magasságot.

A zsákolást tényleg felejtsd el, igazából egy teljesen haszontalan elem. Egy stabil, bármelyik irányból, bármelyik kézzel biztosan feltett ziccer éppen olyan jó. :)

2015. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen!^^
2015. jún. 18. 23:40
 5/7 anonim válasza:

én 155 cm vagyok és lány.

és legjobb védekező vagyok a csapatba.

2015. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is kb veled egy magas vagyok, egy kicsit magasabb, én irányító poszton vagyok.
2015. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asewnasz válasza:

15f én 182 cm magas irányító vagyok.

A zsákolás sztem is felesleges. Viszont ha irányító vagy akkor mimdenképp mindennap annyit pattaogtass amennyit tudsz. Tanulj sokféle crossovert, ankle breaker nagyon jól jöhet ha valaki jól csinálja. A lényeg hogy nme számiť az iranyítóknak a magasság. Csak legyen olyan ball-handlinged mint Curryé. Ezt fejleszd erre gyakorolj.

2016. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!