Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a valaha élt legjobb focista?

Lajo A AAA kérdése:

Ki a valaha élt legjobb focista?

Figyelt kérdés
Kérem, ha valaki úgy gondolja, hogy Messi, az kíméljen.

2015. jún. 25. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Puskás, Kubala, Kocsis, Czibor, Grosics...ők:)
2015. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Puskás
2015. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

A megjegyzésből arra következtetek, hogy Real drukker vagy, és Ronaldo válaszra vársz.

Ha azt kérdeznéd, az adott korhoz képest ki, az teljesen más választ szülne, de mint a legtöbb dolog, az utóbbi időben a foci is sokat fejlődött a több belefektetett pénz, munka, szabadidő, gyógyszerek...stb miatt.

Puskás nagyon tehetséges volt, de ma egy tempósabb BL meccsen összeesne 10 perc után.

Így el kell hogy keserítselek, de ha választanom kéne egy játékost, aki a csapatomat erősíti ezentúl, Messit választanám, pedig nem szeretem a Barca-t, érzelmi alapon Reus-t választanám, de aki azt állítja, hogy teljesen emberi, amit a törpe a pályán csinál, az vagy hülye, vagy hazudik.

2015. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszadó!

Én nem vagyok Real-drukker( Bayern M. drukker vagyok), csak arra voltam kíváncsi, hogy Messin kívül kit tartanak még jónak az emberek.

Köszöni válaszod Lajo A AAA.

2015. júl. 1. 05:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Messi és Ronaldo után nagyon szoros a mezőny, mivel csapatjátékról van szó, nehéz megállapítani, ki teszi hozzá a legtöbbet, valamint a játékban betöltött szereptől is függ, de néhány nagy név: Neymar, Bale, Hazard, Robben, Ribery, Lewandowski, Griezmann, Reus, Neuer, Suárez, Pogba, Di Maria, Müller, Agüero, David Silva, Ibra, Oscar, Iniesta, és még nagyon sokan mások. Ha nagyon érdekel, keress rá a legértékesebb focistákra, az elég mérvadó játékerő szempontjából.
2015. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik válaszadó!

Egyetértek veled. Nem lehet csak 1 játékost kiemelni a többi közül. Ezt a kérdést azért írtam, mert gondoltam hátha valaki megtudná határozni. De csak egy válast kaptam amiben csak ennyi volt:Puskás. :)

2015. júl. 2. 11:04
 7/12 anonim válasza:
Maradona , még úgy is hogy doppingolt az utolsó éveiben
2015. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
George Best <- Még a neve is azt sugallja.
2015. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki mást mond a két istenadta zsenin, Pelén és Maradonán kívül, az nem ért a focihoz. Azon belül pedig Maradona. Bár Pelé is nagyon jó volt.
2016. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Top 5:

1.Pelé

2.Maradona

3.Puskás

4.Ronaldinho

5.Ronaldo (brazil)

Én szerintem CR és Messi csak napjaink legjobbjai. Ezek után 6.ak holtversenyben

2018. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!