Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 12 évesen kapus szeretnék...

12 évesen kapus szeretnék lenni (foci). Szerintetek még összejöhet?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet. 12 éves fiú vagyok 6 éve focizok kiskoromban apukám tanított focizni de akkor csak a labdaérzéket tanította és 1 hónapja kitaláltam hogy kapus szeretnék lenni. 3 hete elkezdtem járny egy futsal egyesülethez és az edző azt mondta hogy én erre a posztra termettem az alapokat már megtanultam(homorítás,labdakezelés és a lapos labdára való vetődés) de rendesen vetődni félek. Sikerülhet még egy olyan kapusnak lennem a jövőben mint példàul Dibusz? A válaszokat előre is köszönöm! :)))

2015. jún. 25. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, sok focista van aki ennyi idősen kezdett el komolyabban focizni. A tehetségeden, a belefektetett munkádon és a szerencsén múlik. Hajrá!
2015. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet s bátorításod,akkor örülök hogy még van esélyem! :))
2015. jún. 25. 21:41
 3/7 vicceske válasza:
Nem lesz egyszerű dolgot, de természetesen sikerülhet :) "A kitartó munka meghozza gyümölcsét"... a vetődéstől pedig nem félj, egyszer-egyszer kérj meg valakit, hogy lőjjön neked olyat, amire muszáj vetődni, és akkor megszokod, aztán pedig menni fog... VIGYÁZZ, TÉTMECCSEN NEM KELL PÓZERKEDNI, MERT ABBÓL LESZ A POTYA
2015. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok és focizok. Régebben apukám tanított engem is egy kicsit focizni, aztán iskolába kerültem. Próbálkoztam más sportokkal is de nem nagyon jöttek be. 2011-ben ismét focizni kezdtem egy lánycsapatban, de sajnos az a csapat megszűnt. Nemrég(kb. egy éve) kezdtem el kézizni és akkor állítottak be először kapuba. Régi vágyam volt, hogy kapus lehessek. Most ismét lett egy lány focicsapat, itt vagyok kapus. Bár a kézinek és a focinak kicsit más a kapustechnikája, azt mondják igazi tehetség vagyok, csupán foglalkozni kellene velem. Meg, hogy igazából bárki lehet kapus, csak szorgalom, gyakorlás, önbizalom... Szerintem simán lehet, hogy nagyon jó kapus leszel.(:
2015. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Erdekelne a valaszod válasza:
Hát persze hogy sikerühet! A vetődéstől, stb pedig ne félj. Én egy olyan csapatban játszom, ahol mindig is kapushiány volt (az én korosztályomban, egyel felettem lévő korosztályban 3 kapus van, na de nem ez a lényeg), volt hogy még én is beáltam kapuba... Tavaly úgy nézett ki, hogy nem lesz kapusunk, így hát az egyik támadó középpályás csapattársam elkezdett kapusedzésekre kárni heti 2x plusz a random edzések, és mára tud vetődni, nagy brávúrjai is vannak. És még csak 15 éves. Ha ő képes volt 1 év alatt megtanulni védeni, akkor te is képes lehetsz rá! Persze annak a srácnak az apja régen védett, és volt valami köze a Fradival is.
2016. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jamle29 válasza:
jól tetted hogy elmentél futsalozni mert az segíti átlátni a játékot, a vetődés a kapusok kedvenc mozdulata(én is az vagyok) ha félsz vetődni akkor legelőször a vízben kell kezdeni valaki dobálgassa a labdát neked és ott próbálj elszökken amekkorára csak tudsz majd utána már jöhet a klasszikus vetődés a pályán. Mindenképpen füves pályán!!!! mert műfüvesen felhorzsolod a térded könyököd (ha a közelben nincs füves pálya akkor valami kisebb füves területen) ha az sincs akkor vegyél kapusfelsőt és kapusnadrágot nem garantált hogy nem horzsolod fel magad de tompítja. Ha lenne még kérdésed írj privátban és megpróbálok válaszolni
2017. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy állsz most? Mi lett ezzel a kapuskodásoddal? Abbahagytad vagy esetleg focizol még? Hány éves vagy?
2020. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!