Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sosem teniszeztem még, de...

Sosem teniszeztem még, de nagyon szeretnék megtanulni, egy amatőr szintet elérni,28 éves vagyok, szerintetek érdemes nekiálnom, vagy már nagyon késő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Szia !

Én teniszedző vagyok ,és az én véleményem szerint egyáltalán nem késő elkezdeni.Arra a szintre elég hamar el lehet jutni, amikor már élvezhető a játék ! Ha van még kérdésed ,vagy érdeklődsz ez iránt írj privát üzenetet,biztosan tudok segìteni!

2015. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen kezdtem el teniszezni mert megtetszett. Nem vagyok profi, de munkatársakkal minden hétvégén elmegyünk játszani. Köztük vannak akik nagyon jól tudnak játszani és vannak akik versenyszerűen játszottak régebben, de ma már ott tartok hogy megtudom őket keményen szorongatni. Nem késő! Kezd el, nagyon jó sport! Sok sikert hozzá! :)
2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!