Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire jó az MLSZ-nek, hogy...

Mire jó az MLSZ-nek, hogy csak ennyi meccset közvetít?

Figyelt kérdés

Persze a hivatalos indoklást olvastam(a fotelszurkolósat), de most akkor vagy nagyon hülyék ülnek ott és struccpolitikát folytatnak vagy direkt kiakarnak cs*szni egy csomó fociszerető magyarral(most az mellékes, hogy mekkora fos az NB1 színvonala).

Például ma nem közvetítettek a Békéscsaba-Debrecen meccset, de helyette mindenki nézhette a Fradikát, pedig az országban sokkal több NEM FTC szurkoló van, mint FTC szurkoló. A debreceniek(nem vagyok debreceni és DVSC szurkoló sem, csak most példaként hoztam fel őket) pedig utazzanak 250-300 km-t egy meccsért? Ha valakinek nincs erre pénze, de kíváncsi a csapatára az miért nem nézheti a tv-ben az ÉLŐ közvetítést?


A külföldi magyarok(ez sem vonatkozik rám) pedig nagyívben le vannak sz*rva...



2015. júl. 20. 02:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye te sem gondoltad, hogy ettől a hozzá nem értő pénzhajhász bandától bármi logikát el lehet várni?

Kabaré, amit ezek csinálnak. A színvonal a béka végbélnyílása alatt sincs és az egészet átjárja a korrupció. (Elég csak a pofára nem szimpatikus csapatok kizárására gondolni, hogy csak a legnyilvánvalóbbakat mondjam, és emellett még hány olyan "érdekes kimenetelű" meccs volt, ami azt szolgálta, hogy a kedvenc csapatok bent maradjanak, vagy épp minél előrébb végezzenek.)

Ez van, amikor pénz- és hataloméhes embereket odaültetnek valamihez, amihez teljesen buták.

2015. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Debrecen - Békéscsaba ~130 km

Budapest - Szombathely ~230 km

És az országban több nem DVSC szurkoló van, mint DVSC szurkoló, úgyhogy ezt az érvelést nem teljesen értem.


Ettől függetlenül maga a felvetés jogos. A 3/6 közvetített mérkőzéssel a meccsre járást próbálják népszerűsíteni, de a sok kiszórt vidéki csapat miatt sokaknak még a hazai meccsekre is jelentős utat kell megtenniük, hát még, ha neadjisten idegenbe szeretnék elkísérni a csapataikat...

2015. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!