Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymarrol irnátok egy bő...

Neymarrol irnátok egy bő véleményt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Realoskent azt mondom,hogy tehetséges játékos, a barcaba is megallja a helyet, pedig én is azthittem hogy a Santos után Európában be fog sulni de nem. A brazil válogatott húzó embere, már a barcaban is alapember, gyors,technikas, igazi tamadojatekos, a felepitese kicsit hátrányos, gyakran arrébb teszik,amugy már nem kedvelem,mert a barcanal eltanulta a szineszkedest, de elismerem hogy remek játékos, csak szerintem túl van sztarolva.
2015. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barcanal tanult szineszkedni?? Mondod ezt realoskent???pfff....
2015. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Busquets külön órát tartott neki..
2015. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Három éven belül, tuti, hogy aranylabdás lesz (CR kezd öregedni, Messi szintén és bármikor lehet egy "gyengébb" szezonja). Sztem már idén is benne lesz a legjobb háromban. A színészkedése pedig már a múlté. Btw aki valaha is focizott, az tudja, hogy akkora lendületnél (márpedig ez az erőssége) egy kisebb kontakt is ki tudja billenteni az egyensúlyából, főleg úgy, hogy soha nem lesz egy Depay szintű izomgolyó, mert akkor a stílusa változna meg.

Ha a brazilokra jellemző mentális formahanyatlás és motivációhiány későn éri utol, akkor nagyon komoly karriert futhat be legalább két aranylabdával.

2015. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A futballtehetségére vagy a személyiségére gondolsz ?

Nem mindegy ..

2015. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cr egy vén lejárt kaksi NEYMAR az isten ez kész tény Neymar a Brazil nemzet valaha volt legjobbja lesz hamarosan, sőt a világ valaha volt legjobbja :) cr meg tulajdonképpen egy köcsög.
2015. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!