Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az miért baj ha egy lány is...

Az miért baj ha egy lány is focizik?

Figyelt kérdés
Foci, szerelem, futball
2013. ápr. 13. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok női focista van bár sztem nem egy női sport. Foci akkor férfi. :D De ha szereted és jól játszól nem csak hülyéskedsz akkor nem gáz.
2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
játszol.
2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, nálunk gimiben sőt most egyetemen is beállt 1-2 lány a csapatba mindig...
2013. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem..csak mikor egy fiú megkérdezi hogy mit sportolsz és azt mondom hogy focizok mindig nagyot néznek:))
2013. ápr. 14. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak Magyarországon nem ez a megszokott. Pedig Pádár Anita személyében olyan válogatott játékosunk van, aki többször lépett pályára magyar színekben, mint Bozsik Cucu.


A másik probléma, hogy Magyarországon a női focisták nem ismertek és minden női futballista amatőr. Ez okozza azt, hogy nálunk minden lányra nagyot néznek, aki focizik.


Én személy szerint azt mondom, hogy mindegy, csak sportoljon.

2013. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!