Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 23évesen, nem késő elkezdeni...

23évesen, nem késő elkezdeni versenyszerűen focizni?

Figyelt kérdés
fizikai erőnlétem tökéletes, rengeteget futok, kitartó is vagyok, most kezdenék el focizni is, mennyi idő felkerülni egy NB2esbe?
2015. aug. 29. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maradj a focinál hobbyszinten.
2015. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már késő,sokkal előbb kellett volna elkezdenim6-10 éves kor között.
2015. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olvastam olyan világklasszis sztárról aki 17évesen kezdte el mint Adam Coulibaly, azt ne mond nekem, hogy aki NB2esben focizik, az az összes aranylábbal született, és 10 éves kora óra focizik?! Ha ennyira tájékozottak vagytok, mert azok vagytok, leírhatnátok példákat esetleg, mennyi a fizetésük, én ezeket nemtudom, nincs is focista barátom. Nagyon régen általánosban fociztam, azt annyi. Szöveges írásomon keresztül, nem tudlak meggyőzni, hogy megvan a kellő motiváltság, de azért elszállva se vagyok magamtól, nem akarok Coulibaly lenni.
2015. aug. 29. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
23 évesen már nagyon késő elkezdeni versenyszerűen focizni. Inkább csináld szórakozásból. Így is hasznos lehet számodra ez a sportág. Legalább nem tunyulsz el idő előtt, ha rendszeresen focizol.
2015. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23 évesen szinte mindent késő elkezdeni versenyszinten. 10-15 éves hátrányt nem lehet ledolgozni.
2015. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

persze, mert magyarországon úgy edzenek a "focisták" mint a brazil utcagyerekek..

Sportolsz valamit? -kérdezi az orvos

-Persze focista vagyok.

-Focista?!:D és valami más?!

2015. aug. 29. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek írod ki a kérdést ha úgyis olyan K*r*a elszállt vagy magaddal,hogy "há figyeljé a magyar foci úgyis béna én meg itt vagyok 23 évesen semmi végzettségem há akko elmegyek focizni az NB2-be aztán majd megkeresem azt a Havi 3százezret" Egyébként igen kêső
2015. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elszállva, de mint ti focibzik értetek hozzá. Rengeteg olyan ismerősöm, osztálytársam volt/van akik a mai napig fociznak, 8éves koruk óta!! de az nem azt jelenti, hogy automatikusan van tudások, attól, mert 10-12éve focizik! attól hogy nyertek egy-két versenyt, ez csak hobbiszintnek felel meg, és ők már 12éve nyomják, oda akarat is kell, attól hogy anapság divat focistának lenni, az nem azt jelenti, hogy aki 12éve foglalkozik vele, az meg is tudna élni belőle, tízezer hasonló ilyen ember van, akik csak divatból fociznak gyerekkoruk óta.
2015. aug. 30. 19:56
 9/12 A kérdező kommentje:
biztos van tudásuk, de falusi csapatban játszani évtizedek óta, nem nagy durranás, egy vérbeli maratoni futó, esetleg atléta, némi focitudással, lesőpri a pályáról a sok bohócot, NB2be simán aratna.
2015. aug. 30. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:
ÉS te lennél a vérbeli maratoni futó?
2015. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!