Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megyei labdarúgó szinten...

Megyei labdarúgó szinten meddig van átigazolási szezon ebben az esetben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most lettem első éves egyetemista, 1995-ös születésű vagyok, 140km-re költöztem lakóhelyemtől, pontosabban Szegedre. Eddig a megyei első ill. másodosztályban játszottam ifjúsági korosztályokban, idén is megcsináltuk az igazolásom, sportorvosim stb., de inkább továbbállnék egy szegedi csapathoz, hisz úgysem igazán vagyok otthon.. Meddig van erre lehetőségem? Már csak télen vagyok átigazolható? Békés megyei csapatból mennék Csongrád megyei csapatba

2015. aug. 31. 14:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Legutoljára kb május végén - június elején léptem pályára
2015. aug. 31. 14:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem befolyásolja, az átigazolásodat, hogy mikor léptél utoljára pályára, ha más csapathoz akarsz átigazolni, akkor augusztus 31-ig éjfélig megteheted. Ha ez most elmaradna, akkor már csak télen igazolhatsz át egy másik csapathoz. Ha van most erre lehetőséged, akkor mimnél gyorsabban lépd meg.
2015. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!