Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit vártok idén a premmier...

Mit vártok idén a premmier league-től? Kik lesznek a legjobbak? Kik a kieső jelöltek? Ki lesz a bajnok? Illetve kit vártok meglepetés csapatnak?

Figyelt kérdés

Szerintem az első négy.

1. Chelsea: Egyben maradt a csapat, lehet nem igazoltak most sztárokat, de Mourinho a legjobb edző most. Ha teljes erővel bajnokságra koncentrálnak, nem hinném, hogy megállíthatnák őket. Minden poszton klasszisai vannak, nincs hiány sehol. Problémát az okozhat, hogy BL-re is hajtanak idén. Nem biztos, hogy két frontón tudnak helytállni. Rivális csapatok leginkább csatár hiánnyal küszködnek, bár még igazolhatnak. Náluk van 3 igazán jó csatár. Drogba helyére hozták Falcaot.

2. Manchester United: Egész nyarat végig tudták idén dolgozni Van gaalal. Előző szezon végére, azért már hozták a meccseket. Di Mariától és Falcaotól megszabadultak. Legtöbb pénzt költötték igazolásra ráadásul nem rossz játékosokat hoztak. Problémát játék stílust jelentet. Új féle taktikákat kell kialakítani, mivel más a keret, más pozíciókat erősítettek meg ( belső középálya leginkább). Nincs befejező csatárok Rooney-n kívül, de szerintem tuti hoznak még csatárt.

3. Arsenal: Második év, hogy nem mentek el kulcs fontosságú játékosok ez pozitívum . Viszont megint nem igazoltak szokásosan játékosokat. Véleményem szerint Cech teljesen felesleges volt. Nem Szczęsny miatt nem léptek tavaly előrébb. Ráadásul még Ospina se rossz kapus. Állandóan miden évben lesérül egy csomó játékos nem igaz, hogy nem tudnának egy normális erőnléti edzői stábot összehozni. Most is Wilshere megint lesérült. Ahova kellene játékos csatár posztra, megint nincs senki. Plusz belső védőre is szükség lenne. Mertesacker nem Arsenal szint. Bár még igazolhatnak.

4. Manchester City: Nagyon nagy kakukktojás nekem. Legszíntelenebb legegyensúlytalanabb játékot játssza. Nincs igazán játékstílusa. Riválisainak van egy játékstílusa egy futball felfogása, ezt city-nél nem látom. Pellegriniről sem lehetett tudni, hogy marad e vagy nem, de maradt. Ráadásul elég öreg az átlag életkora a csapatnak. Mentsége, hogy nagyon erős kerete van premmier league szinten, bár ez nemzetközileg kevés, ezt mutassa a city BL szereplése az elmúlt évekbe. Első helytől negyedikig mindenhova oda érhetnek, de azért írtam negyediknek, mert nem tudok elképzelni, hol végeznek szezon végén.

(Két bajnok esélyes szerintem az MU és a Chelsea, de majd kiderül. )

5. Liverpool: Erősíttetek, szerintem stabilabbak lesznek, mint tavaly. Ha szerencséjük lesz, akár még negyedik BL helyet is elérhetik. Igazán jövőre várok tőlük többet. Hajrá Bogdán Ádám.

6. Tottenham: Standálni fognak, ahogy eddig. El szereplés simán meglesz, de BL helytől messze lesznek. Keretük erőssége sem változót jelentősen.

7. Everton: Egyik évük jó másik nem. Idén szerintem jól fognak szerepelni. Tavalyi csapat megmaradt. Keretük erőssége is körül belül hat top csapat után van. Martinezt nem tartom rossz edzőnek, csak valamiért a tavalyi szezon balszerencsésre sikerült. Hullámzó csapat az everton.

8. Stoke City: Jól igazoltak. Defenzív hátúról építkező csapat. Mark Hughes jó edző. Szerintem előrébb fognak lépni. Tavalyi southamptont látom bennük.

9-12: Southamptont, Newcastle, West Ham. Körül belül ők egy szinten vannak. Soton gyengült tavalyhoz képest keretileg, idén már ez megfog látszani. West ham is túltelesített az előző szezonban. Newcastle talán előrébb fog lépni.

Kieső jelöltek: Szerintem a három leggyengébb: Watford, Norwich, Bournemouth. Az előbbinek nincs tapasztalata és gyenge a kerete. Utóbbi szinte ugyan ezzel a kerettel esett ki és akkor sem volt semmi játékuk ráadásul nem is ők voltak a másodosztályba a bajnokok. Harmadiknak nagyon gyenge kerete van és rutintalanok. Viszont összeszokottak és ők a championship bajnokai nem is akár milyen teljesítménnyel. Újoncok idén elég gyengék lesznek. Lehet pont, mind a három kiesik.

Veszélybe lehetnek: Leister: gyenge keret, új edző. Ranieri nem biztos pont a megfelelő vezetőedzőnek, főleg ilyen kieső jelölt csapat bent tartása még neki is új feladat. Viszont van rutinúk és tavalyi szezont, már túlélték. West Bromwich, Sunderland: Miden évben vonal körül mozognak idén, sem hinném, hogy feljebb kerülnének, viszont vannak náluk gyengébb csapatok, de ők sem erősödtek meg jelentősen. Rossz széria esetén bajba kerülhetnek.

Swansea, Villa, Crystal: Közepes klubok, de bajba szerintem nem kerülhetnek. Ha 9-12 csapatok hozzák a formát jobbak, ennél a három csapatnál.

Várom az új szezont. Írjatok sok véleményt és elemzéseket. ))



2015. aug. 7. 23:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem is a Chelsea és MU esélyesek a legjobban a bajnokság megnyerésére.A City-t ne becsüld le ennyire.Liverpoolban Bogdán nem lesz első számú választás,nagyon keveset fog szerepelni(sajnos).Én személy szerint minden évben azért szurkolok,hogy a 3 kieső az Aston Villa,Swansea(bár ez elég esélytelen),és a Palace legyen.Nagyon ellenszenves csapatok a számomra.A Leicester City viszont szerintem tudja tartani azt amit az előző szezon hajrájában művelt.Ha most legalább 15. vagy ennél jobb helyen végeznek az már zsír.Tavaly is szurkoltam a Leicesternek augusztustól kezdve:D A Norwich is gyenge,ellenszeves nekem.Megint kieshetne:D Amúgy én Chelsea,és ManCity szurkuló vagyok,na és te kedves kérdező?
2015. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arsenal. Aston Villa, Stoke, Swansea, Norwich, Sunderland nekem sem szimpatikus örülnék, ha ők mennéneka levesbe.
2015. aug. 8. 00:47
 3/5 anonim válasza:
csak az ágyúsok!!! :D
2015. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes ezt így, cirka 30 forduló után elolvasni. :D Elég fantáziátlan jóslat volt. Chelsea újra bajnoki címért, United fő kihívó, Arsenal megint 3-4. hely körül... egyedül a City lebecsülése volt az érdekes. De ez a szezon, mindenesetre, ennél sokkal izgalmasabb, fordulatosabb és meglepetésekkel telibb volt.


A jövőből szólók tehát: A Leicester szinte biztos, hogy BL helyeken fog végezni, mivel elég jó előnnyel vezeti a bajnokságot. A Chelsea nagyon gyenge szezont tudhat maga mögött, örülhet ha az EL helyekre felér innen. A United szezonja se volt sokkal erősebb, kb. EL helyekre esélyes. A Tottenham szintén bajnokesélyes. A Newcastle meg kiesőjelölt. Az Aston Villa pedig biztos kieső. Az újoncok meg jól szerepelnek, főleg a Bournemouth és a Watford :D.


De azért jó tipp volt xD.

2016. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a West Ham is elég komoly csapattá összeért, EL hely szinte biztos. Az Everton meg a Stoke pedig úgy néz ki mégse lett olyan erős. A Southampton pedig kicsit más ívben, de végül egy hasonló formát hozott tavalyihoz képest.
2016. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!