Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az united és a city miért van...

Az united és a city miért van ennyire megbolondulva (lent)?

Figyelt kérdés

hello



gondolok itt ,miket fizetnek nem túl bizonyított játékosokért?

De Bruyne jó volt most a bundesben de az a 20+ gólpassz fele inkább Dost és a többi támadó érdeme hogy gól lett (nem ziccerbe hozta hanem passz és megcsinálta a gólt Dost)

Befürdött de Bruyne már egyszer PL-be ,1 év alatt meg nem lesz kapásból Fabregas egy Andersonból...és 80m euró?

Meg Sterling 75m euró ... évek óta "fejlődik" és tavaly elájultak tőle,a Pool rájátszotta (mint Suarez éra) a játékot ,38 meccs 7 gól 5 gólpassz -> klasszis ,75m euró?!

Martial : tehetség,és vágott pár gólt és ezért 44m eurót kell adni?


2015. szept. 2. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek.

Egy dologba kötnék bele,sztem De Bruyne gólpasszai hasznosak voltak,én azt gondolom hogy nagy igazolás lesz a Citynek bár igaz hogy túl sokat fizettek érte,szerintem ő és Sterling jól be fognak válni bár igaz hogy ennyiből bárki tudna csapatot építeni.

Martial ára meg 50 milla volt ami felmehet 80-ig is ,teljesen nonszensz.

2015. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sky Sports ,meg BBC szerint 22m font (30m euró) volt,és 4 évig évi 3,5m font így lessz 36m vagyis 50m mire letellik a szerződése,illetve akkor lehet 80m ha : gólkirály lesz ,aranylabdás ,legjobb játékos .
2015. szept. 2. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A PL-ben most hatalmas pénzek vannak (szponzor, közvetítési pénz) és pont emiatt tehette meg az MU, hogy De Gea-val egész nyáron a Realt szívatta. Nincsenek rászorulva arra a néhány tíz millióra, hogy aztán egy BL riválist erősítsenek. Az Adidas és a Chevrolet hatalmas pénzeket fizetnek nekik, a City-nél meg ott vannak az arabok. Az igazolásokról: A City nagyon is jól erősített, mert De Bruyne egy nagyon jó játékos, aki Mourinho miatt nem teljesedett ki korábban. Pont ilyen kreatív támadójátékosra van szüksége a Citynek. Sterling is nagyon megérte nekik, mert amellett, hogy nagyon gyors, talán a BL-ben ha jól emlékszem van vmi szabályzat nekik (talán még a korábbi Fair Play büntetésük miatt) a hazai játékosokra vonatkozóan, ezért külön megérte nekik egy angolt leszerződtetni. Azt a Martial gyereket én sem értem, de egyrészt tényleg nem 80 hanem 50 milliót kell egyelőre fizetni, ráadásul nagyon fiatal és tehetséges, így az 50 millió már nem is tűnik olyan őrült összegnek a mai árak mellett. Azt azért érdemes megjegyezni, hogy LVG nagyon ért a fiatalokhoz. Nem lehet véletlen, hogy Januzaj-t elküldték Dortmundba, a franciát meg leigazolták ennyi pénzért.
2015. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!