Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Heló, jó focisták (nb1-2),...

Heló, jó focisták (nb1-2), edzők, hozzáértők véleményére vagyok kiváncsi. Hogyan lehet bekerülni a magyar válogatott szineibe, vagy Bundesligába kerülni? Nagyra értékelem mindenki válaszát, irjatok.

Figyelt kérdés
Most váltottam sportot,és edzőm azt mondta hogy jó amit csinálok.Gyors vagyok es jol futok,a maximumot probalom nyujtani mindig,lécci segitsetek hogy hogyan legyek jó(kb Bundesliga szintű) nagyon megköszönném a jo valaszokat,17 vagyok.

2014. okt. 9. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

17 évesen már kicsit késő... de ha tényleg ezt akarod, akkor még most elmész németországba és ott megpróbálsz bekerülni egy ifi csapatba. szalai

ádám futballistánk is úgy csinálta anno, egy csapatban játszottam vele. kimentek németbe (persze már jóval korábban , mint 17) ott benyomták egy ifi csapathoz (ha jól tudom protekció is volt bőven) és most nézd meg hol van. válogatott, bundesliga játékos. szóval arra akarok kiluykadni, hogy itt a magyar utánpótlással te semmit nem fogsz elérni, ha tényleg jó akarsz lenni külföldön kell próbálkoznod. sajnos ez van jelenleg.

2014. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bundesligába te már nem fogsz kikerülni ebbe biztos lehetsz, ahhoz már kint kéne legyél egy ideje valami ottani akadémián. Az első válaszoló említette Szalait, ha jól emlékszem egyszer ő mesélt arról, hogy amikor tizenévesként ő kikerült már akkor hatalmas lemaradása volt a vele egykorúakhoz képest, pedig ő előtte is focizott és korábban is ment ki mint 17...most akkor gondolj bele neked mekkora lemaradásod van hozzájuk képest 0 focis múlttal. Akármilyen tehetséges vagy neked jelenleg még a magyar 17 évesekhez képest is nagy a lemaradásod, de azt talán még belehet hozni, viszont a német élvonalt elfelejtheted.
2014. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze,ezt el is fogadom csak úgy gondolom hogy ha van olyan a magyar válogatottban,aki hollandok ellen öngólt lő,és a védelem szinte semmi nem volt,akkor ha szorgalmasan edzek,miert ne tudnék legalább hasonlo szinten lenni?
2014. okt. 10. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
tudnál hasonló szinten lenni. mert szerinted a többi ezer magyar profi játékos nem tudott volna abban a helyzetben jobban felszabadítani, ahol guzmics (ha jól emlékszem) öngólt lőtt? dehogynem. még én is. de a magyar labdarúgás már alapjaiban el van rontva régen, az edzők képzésétől kezdve, az utánpótlás nevelésen át az mlsz elnökökig. megy a korrupció, a protekció és a nép etetése, hogy fejlődünk.
2014. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Német hozzáállás kéne,nem olyan s2ar mint most,a focipályát leépítik es inkubatorhazat epitenek-ami fas2omnak sem kell csak megint lophatnak a politikusok-szégyen:((( es a vicc az hogy magyarország "jobban teljesit":D
2014. okt. 10. 15:43
 6/7 anonim válasza:
Szia. Én harom honapja jottem ki Nemetbe a foci miatt. 15 éves vagyok es az itteni NEMET edzom szerint nem keso. Igaz, lelkemet szivemet kiteszem a palyara. Ha BundesLigaba akarsz jatszani vagy kimesz kulfoldre vagy ne is gondolkodj ebbe.. Magyarorszagon meg egy Messi szintu tehetseg se viszi semmire ;)
2014. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 Szalai a Real Madridnál nevelkedett, de ez most nem igazán lényeges.


Kérdező, csak rajtad múlik. Ha szeretsz és akarsz is játszani, + a tested is engedi, akármi lehetséges, ha megdolgozol érte.

2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!