Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vélményetek tegnapi Atletico...

Vélményetek tegnapi Atletico Madrid Real meccsről?

Figyelt kérdés

Szerintem megérdemelte volna az Atletico a győzelmet.

Hajrá Atletico és Fernando Torres!



2015. okt. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igazságos az X, bár a Real megérdemelte volna a vereséget....0-1 után visszaállni és ráülni az eredményre...

Szerencséje volt a Realnak hogy a 2. félidőben nem kaptak több gólt..

2015. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehetett ez volna tobb, kar is erte. Barca kikapott igy az o szempontjukbol legjobb eredmeny szuletett.

Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 5. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az vesszük figyelembe, hogy Navas hárított egy 11-est és a végén védett egy nagyot (Martinez lövése), akkor inkább az AtM lehet elégedetlen az 1 ponttal, de sztem a Real jobb volt játékban és ha megnyomják egy kicsit az első félidőt, akkor végleg eldönthették volna a meccset. Ehelyett megint adtak a Barcának egy esélyt arra, hogy kihúzzák az őszi szezont komoly hátrány nélkül.
2015. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Real kihasználhatta volna a Barca pontvesztését...de nem élt a lehetőséggel...
2015. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Matracosként gondolom úgy, hogy Real szempontból Benitez lelkén szárad a pontvesztés. Csúnyán átadták a területet, Simeone fegyverével akart nyerni, csak hát ők nem jók ebben. Arbeloa meg... én értem, hogy lassú, de egy rutinos védőnek illett volna megállítani valahogy Jacksont, akár szabálytalanul is. Az Atleti meg nagyon jó volt a második félidőben, főként Tiago, aki 34 évesen talán élete meccsét játszotta. A cserék, plusz Antoine, meg összehozták a gólt rendesen.
2015. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy szeretemimádom Torrest, de el kellene már felejteni a kezdőben szerepeltetését. Rossz nézni, hogy mennyire körülményes, alapvető technikai problémái vannak és már a gyorsasága is megkopott.
2015. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne mondj ra ilyet, nagyon is jo jatekos, fontos golokat szerez, en imadom, neha vannak hibai, de csodas megoldasai is.

Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!