Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak kíváncsiságból szerintete...

Már19nevetirtam kérdése:

Csak kíváncsiságból szerintetek ki a legjobb 10 játékos?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy szerintetek ki a legjobb 10 aktív játékos és összességében ki lenne benne a mindenkori top10 ben?

És az elfogultságot mellőzzük:)

Nem kérek olyat hogy valaki felsorolja a barca vagy a real kezdöjét..

ÉS esetleg lehetne egy olyat is hogy 3kedvenc .



#labdarúgás #top 10 #futball #aktív labdarúgás.
2015. okt. 11. 21:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kezdem én.

3kednevc: az első helyen nekem egyértelműen Iniesta van.

A 2.helyen Ronaldinho és a 3. meg megosztott helyen Gattuso és Eric Abidal gondolom ezt kevesebben értik meg..

Top10 aktív:Messi,CR,Agüéro,Ibra,Neymar,Suarez,Lewandowski,Müller,Eden Hazard (ha ezt fogja tudni hozni mint tavaly)Rooneyt-Neuer az utolsó is megosztott hely ("félve "raktam Rooneyt)

Mindenkor 10:

Ezt nem teljesen töltöm ki mert nem ismerek minden régi nagyágyút..

De beraknám őket:Puskás,Messi,CR,Maradona,Gerd müller,Zidane,Ronaldinho-Kaka lehet hogy elfogultság ez a kettő ,még is kitöltöm de biztos hagytam ki jobbat ,de mondom nem ismerek mindekit..Ezért berakom esetleg Pirlot és Buffont.

2015. okt. 11. 21:42
 2/13 anonim válasza:

3.kedvenc 1.neymar 2.piqué 3.C.ronaldo

Olyan hogy legjobb nincs mert egyik focista se tökéletes.

2015. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%

1. Lewandowski

2. Götze

3. Maradona

4. Zidane

5. Puskás

6. Messi

7. Bale

8. Ödegaard

9. Hummels

10. Neuer

2015. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Aktív:

1. Messi

2. CR

3. Neymar

4. Lewandowski

5. Agüero

6. Suárez

7. Robben

8. Neuer

9. Alaba

10. James

2015. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenkori

1.Pelé

2.Messi

3.Maradona

4.Cruyff

5.Puskás

6.Ronaldo

7.CR

8.Zidane

9.Beckenbauer

10.Di Stefano

2015. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

1.Ronaldo

2.Messi

3.Ibrahimovic

4.Hazard

5.Neymar

6.Modric

7.Iniesta

8.Higuain

9.Marcelo

10.Benzema és Suarez

3 kedvenc Ronaldo,Hazard,Marcelo

2015. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó,Higuaín???
2015. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én azért Marcelot sem értem...

Volt egy két közepes éve most meg egész jól játszik (2év kb)

2015. okt. 25. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó folyamatosan, ezt már több ilyen típusú kérdéshez leírtam.


Jelenleg én úgy látom, tehát ebbe a szezonba, hogy a komoly csatárok: Lewandowski, Suárez, mondjuk még Neymar, de itt már nehéz dönteni.


Komoly középpályások: Müller, Özil, Rakitic


Komoly védők: Busquets (tudom ő pontosan CDM), Godin, Boateng


Kapus: Neuer


Jelenleg ők akik nagyon komolyak szerintem, de akár Messit is írhatnám, csak ő sokáig sérült volt, kiemelkedő csatár még Aubameyang, középpályán is rengetegen vannak, pld. Reus, Iniesta, Robben is ha elkezd játszani simán ott lehet, de pld. a tavalyi alapján De Bruyne is az egyik legjobb, és ő idén is egész jó, védők közül is rengeteg jó van, pld. Thiago Silva vagy Alaba. Tehát ez csak nagy vonalakban, meg szubjektív is... Mindenki top 10 ? :D Hát, most itt Puskásozhatnék, nagyszerű játékos volt, de mindez jó 60 évvel ezelőtt volt... azért azóta sokat változott a foci. Rengeteg, tényleg nagyon-nagyon sok jó játékos van, Gerrard, Zidane, Roberto Carlos, Ronaldinho, Maldini, Van Nistelrooy, C. Ronaldo, Suárez, Messi, Del Piero, Nedved... ez már sztem több is volt 12-nél és szerintem Puskást blődség összevetni velük, az a 60 év nagyon nyomós ok, meg alapból mitől lenne jobb, mondjuk Van Nistelrooy-nál vagy Henry-nál? Ugyanúgy koruk legjobb csatárjai, viszont az idő az utóbbiak mellett szól.


3 kedvenc: na, végre valami könnyű: Zidane, Schweinsteiger, Rooney (Forlán, Scholes, Del Piero etc-etc... :D)

2015. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úúristen, és még említést sem tettem Douglas Costa-ról. O.o Annyit gondolkoztam rajta, hogy végül teljesen kihagytam... mindegy ő is óriási... de ez a legjobb játékos, meg Aranylabda mind baromság. Tavalyi legjobbak közt simán ott volt De Bruyne, Robben, most se játszanak rosszul, de Robbent ugye a sérülés miatt hagytam ki abszolút, pedig tavaly a világ talán legjobbja volt, De Bruyne meg visszaesett, ezzel a szitizéssel, bár még mindig jó és meg is említettem. CR is gyengébb, Ibra se annyira jó mint néhány éve, Di Maria is egy ideje keresi önmagát, viszont idén Özil lett nagyon jó, akin tavaly nevettem volna, ha valaki 10-be rakta volna, de idén meg Hazarddal teszem meg ugyanezt, meg a komplett Chelsea-vel Costástúl, Fabregasostúl.
2015. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!