Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak kíváncsiságból szerintete...

Már19nevetirtam kérdése:

Csak kíváncsiságból szerintetek ki a legjobb 10 játékos?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy szerintetek ki a legjobb 10 aktív játékos és összességében ki lenne benne a mindenkori top10 ben?

És az elfogultságot mellőzzük:)

Nem kérek olyat hogy valaki felsorolja a barca vagy a real kezdöjét..

ÉS esetleg lehetne egy olyat is hogy 3kedvenc .



#labdarúgás #top 10 #futball #aktív labdarúgás.
2015. okt. 11. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na most ezt egy viszonylag realisnak látom!
2015. dec. 6. 13:15
 12/13 A kérdező kommentje:

Dougles Costa meg tényleg jo..Én nem szeretem a Bayern focit..sőt:D

De ezt az embert nagyon elismerem..Teljesen uj szint vitt a csapatba..ÉS nem férre érteni ezt:D

Müllert meg olyan furcsa de JÓ játékosnak tartom:D

Nem csinal nagyon extrát de valahogy hozza mindig a golokat..

2015. dec. 6. 13:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, Douglas Costa nagyon jó, de abba a Bayernbe jó pár óriási játékos van, Ribéry, Robben lassan kiszorulnak, vagy legalább is egyikük ki fog. Müller meg szerintem az egyik legjobb játékos jelenleg a világon, egy egyedi játékstílusa van, nem annyira ügyes a labdával mint egyesek, de nagyon jól helyezkedik, nagyon jól hozza magát helyzetbe, egyszerűen a Bayern és a német válogatott egyik legfontosabb alapembere, aki nélkül szerintem nem tartana itt egyik csapat se, úgyhogy ez sok mindent elmond róla. Én azért se tartom értelmesnek ezt az ész nélküli Ronaldozást, Messizést, mert pld. most is a Real alig van valahol... A 10 legjobb csapatba még talán beférnek, de jelenleg a Bayern és a Barcelona a legjobb, ott van a legtöbb kiemelkedő szinten játszó játékos, úgyhogy előbb rakok be egy-két top Bayern játékost egy ilyen listába mint Ronaldot vagy főleg más Realost.
2015. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!