Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kézilabdacipőt?

Milyen kézilabdacipőt?

Figyelt kérdés

Kézilabdázom már kb 3 éve, és szeretnék venni egy komolyabb kézilabda cipőt, hallottam mar sok véleményt, sokan az Asics-ot sokan Mizunot,Salming,Adidast ajanlottak .. de mégsem tudom h melyiket kellene megvásárolnom.

Kinéztem egy Adidast amely most még egész jó árba van: [link]

De ha tudnátok ajánlani 25ezer FT-ig jót, esetleg jobbat, azt megköszönném :D

16/f



2015. okt. 27. 20:02
 1/5 Eric J.T. válasza:
En is kezilabdazom, most vettem meg az adidas essence 12-ot ami majdnem hajszalpontosan ugyan olyan mint ami a linken talalhato, csak epp mas a szine illetve az orranal levo anya mas. Egyenlore meg vagyok elegedve vele, jol tartja a bokam, kenyelmes a sarka, erkezeskor nincs nagy utes, kimeli a terdem es viszonylag kommyu cipo. Volt Salmingon is, azt is nagyom szerettem. A Decathlonba most le van arazva az adidas essence 12 tizezer forintra, ugyhogy az jo ajanlat, de ha esetleg irnal egy labmeretet, lehet tudnek tobbet segiteni
2015. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
42-42,5 a méretem. :)
2015. nov. 2. 21:37
 3/5 Eric J.T. válasza:

Hat akkor tenyleg tudom ajanlani az adidas essence 12-t a decathlonbol, ma is epp abba voltam edzesen es nagyon kenyelmes volt. Mizunot es Salmingot nem hiszem hogy talalsz 30 alatt, bar biztos van valahol a regi szeriakra kedvezmeny, de szerintem az Adidas is nagyon jo :)

En is 42-es meretben vettem, ugyhogy biztos van meg;)

2015. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utánna fogok nézni! :)

2015. nov. 6. 14:54
 5/5 anonim válasza:
Én hummel vagy asics-ot tudok ajánlani, nekem eddig ezek voltak a legkényelmesebbek, bár a hummel elég gyorsan elkopik,ha sokat jársz edzésre vagy meccsekre
2016. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!