Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Zidane nyert BL-t, EB-t,...

Zidane nyert BL-t, EB-t, VB-t, es ket orszagban is bajnoksagot (olasz, spanyol). Van meg valaki, eki ezt elmondhatja magarol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Abból a legendás francia csapatból még jó páran: Deschamps (Marseille és Juventus), Blanc (Auxerre és Manchester United), Barthez (Monaco és Manchester United), Trezeguet (Monaco és Juventus), Petit (Monaco és Arsenal), Vieira (Arsenal és Internazionale), Karembeu (Nantes és Olympiacos) stb.


Az olyanokat már nem is említem, akik elmentek Katarba vagy valahova a végén levezetni, és ott nyertek bajnokságokat, pl. Desailly (Milan és Al-Gharafa).


Három országban is: Henry (Monaco, Arsenal és Barcelona). ;)

2015. nov. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, a BL-győzelem ellenőrzése felett valahol félúton átsiklottam. Így egy páran kiesnek, de a fentiek fele még mindig megmarad: Deschamps, Vieira, Desailly, Henry. És csak hirtelenjében egy válogatottat, abból is csak a '98-as vébékeret ismertebb tagjait pörgettem végig. ;)
2015. nov. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gerard Piqué,Xabi Alonso
2015. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Plusz érdekesség, Seedorf az egyetlen, aki 3 különböző csapattal is nyert BL-t (Ajax,Real,Milan).

Ibra a bajnokságokat halmozza (Ajax,Juve,Inter,Milan,Barca,Psg)

2015. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szipuzine zibane vagy zißuzine zibang xddd
2016. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!