Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban lőtt már valaki ilyen...

Fociban lőtt már valaki ilyen gólt?

Figyelt kérdés
Olyan gólt rúgtam hogy énse hiszem el elmondom röviden: futottam be a védők mögé kaptam a labdát de nem vettem át hanem elfutottam mellette egészen a kapufáig.A kapufától 3 méterre a vonalon vártam a guruló labdát majd mikor oda ért 1 lehelletfinom mozdulattal megrúgtam a labdát(úgy értsétek ezt hogy mintha belerúgnék a betonba) megrúgtam majd leírt egy gyönyörű ívet a labda és a hosszú felső sarokhoz pörgött és érintette a kapufát és bement.Én azthittem akkor,hogy álmodom de nem és ezzel szerintem életem legszebb gólját rúgtam.A kérdésem az lenne,hogy ez milyen fizikai törvény vagy erre milyen definíció van ha van mert érdekel hogy ilyenkor miért ír le csavarodó ívet?Illetve nektek mi volt eddig a legszebb gólotok amit rúgtatok?

2015. nov. 6. 21:49
 1/2 Balikusz válasza:
Ez nálam mindennapos!A szöglet zászlótólmszoktammha kihívásra vágyok!
2015. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ebben semmi nagy nincs :'D Ha látnád edzésen milyeneket lövünk :3
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!