Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megvertük a norvégokat,...

Megvertük a norvégokat, akiknek a szakma nagy része győzelmet jósolt. Szerintetek is egyre jobb a magyar válogatott?

Figyelt kérdés
Eddig a nagyobb, nevesebb csapatokat nem tudtuk legyőzni, a legszebb eredményünk egy komoly csapat ellen az volt, amikor döntetlent játszottunk Dániával. Végre beindult egy változás, úgy érzem, és pozitív irányba.
2015. nov. 12. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ne felejtsük el, hogy Magyarország máskor is aratott már meglepetésgyőzelmeket, és most is eleve csak azért volt esélyünk pótselejtezős kijutásra, mert kibővítették az EB-t, hogy több csapat lehessen kint.
2015. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmmm....én úgy látom ez kevés lesz az EB-re ha kijutunk is. Sajnos.
2015. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig elindul valami a magyar fociban, aztán jön a hullámvölgy, széthullik a csapat, és valaki más elkezd mindent újra előről.


Nem mondok semmit, az tény, hogy jobb volt most a csapat, mint pl. a feröeriek vagy a görögök ellen legutóbb, főleg labdatartásban és előrejátékban, és a védelem is elég stabil volt tegnap.


Azt az egyet nem értem, Szalai mit keres ott elöl, nemcsak alig van értékelhető megmozdulása, indiszponáltnak is tűnik. Tényleg nincs bajom a személyével, de látványosan kilóg a csapatból per pillanat.

2015. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
eléggé bundagyanús a meccs. Szerintem csak arra játszanak hogy felnyomják a norvég győzelem oddsait a visszavágóra, ott meg beleszaladunk egy 0-3ba minimum.
2015. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"eléggé bundagyanús a meccs"


Szerintem hülye, aki egy ilyen lehetőségnél bundázik. Anyagilag és szakmailag is sokkal jobban jár egy játékos, ha kijut egy tornára.

2015. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne törődj vele, csak morog, hogy elment a tippmixe.
2015. nov. 13. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A meccs tétje az hogy ki fog nyeretlenül kiesni az eb-ről, ezt sokan elcserélnék némi pénzre.
2015. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de egy sportolónak valószínűleg nagyobb motiváció is létezik a pénznél. Legalábbis a képzettebb, becsületesebb sportolónak. Nem hiszem, hogy egy kapitány olyan embereket válogat be, aki bundagyanús. Ez inkább kluboknál szokott előfordulni, főleg olyan meccseken, amelyeknek nincs tétje, vagy "fű alatt" zajlanak.


Ha egy játékos mondjuk egy jobb Eb-meccsel el tudja magát adni külföldre, az összebundázott pénz sokszorosát is megkeresheti.

2015. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért én nem élném bele magam, nem Németországot vertük meg.. Szerintem elbízzák magukat, elfelejtenek védeni, és kikapnak. Mint a Feröer-szk,-nél. Mint mindig. Hajrá!

De azért örülök ennek is:)

2015. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!