Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most, hogy a magyar labdarúgó-...

Most, hogy a magyar labdarúgó-válogatott kijutott az Eb-re, végre a huhogók is elismerik, hogy nem olyan rossz ez a csapat?

Figyelt kérdés

Pl. a magyar román előtt kérdezték a szurkolókat az esélyekről, egy kedves hölgy véleménye az volt, hogy a "magyar foci az egyik legrosszabb Európában", egy úriember szerint pedig "ha az ellenfél enm lép pályára, akkor van esélyünk".

Ma a csapat ismét rácáfolt, szép teljesítmény volt, nagy gratuláció a csapatnak!



2015. nov. 15. 22:51
1 2 3 4
 1/33 szántóvető ***** válasza:
92%
ők az elmúlt 30 év történéseire alapozva formáltak véleményt,és lásd be hogy ezen időszakban túl sokszor nem cáfolt rá a válogatott a negatív kritikákra.
2015. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
17%
véletlen kijutott, majd kiesik az elsők között, nem nagy dicsőség.. a kórházainkban még mindig szar az ellátás, a focinak meg még mindig semmi színvonala..
2015. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Ezt elismerem, de ez a csapat azért hozta az eredményeket a selejtezősorozatban, valamint azért az elmúlt 4-5 évben is éppen csak lemaradtunk a kijutásról, lehetett gondolni, hogy egyszer már sikerülni fog, nem lehet mindig pechünk. Aki meg nem kíséri figyelemmel, miért nyilatkozik butaságokat? :)

Itt is mindenki azt latolgatta a norvég meccs előtt, hogy vajon megússzuk-e kint 3-0-val, a mostani előtt meg azt, hogy vajon lehet-e még egyszer akkora szerencsénk... És valahol nyomasztó ez a hozzáállás, hogy ha kikapunk, akkor "ennyit tud a csapat", ha nyerünk, akkor meg "csak szerencsénk volt".

2015. nov. 15. 23:02
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Te meg átesel a ló túloldalára. Nagyon könnyű csoportunk volt, mégis bénáztunk, a korábbi selejtezőkhöz képest is. Ha legjobb harmadikként kijutottunk volna, azt csak a szerencsének köszönhettük volna. Most viszont bizonyítottak a fiúk, megérdemelten jutottak ki az EB-re. Én ennek nagyon örülök, még ha tudom, hogy most ezcegy nagyobb létszámú EB, az én életemben most jut ki először a magyar válogatott.
2015. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
Ti tényleg azt hiszitek h ezek az ingyenélő bohócok bármit is tudnak majd csinálni az eb-n azért mert 30 év után megvertek egy normális válogatottat?ha igen semennyire nem értetek hozzá
2015. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%

pozitívan csalódtam a magyar csapatban, le a kalappal előttük.. ahhoz képest, amit az óvóbácsiból és vízvezetékszerelőből verbuválódott Feröer ellen műveltek, ez kimondottan szép teljesítmény:)

Persze ez nem azt jelenti, hogy bármi esélyük is lenne az EB-n, de azt be kell látni, most nem azt a laikus csürhét hozták, amit egyébként az ember megszokott tőlük

2015. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom kit tartasz huhogónak :D Én nem szeretem a focit, amiért gyaníthatóan az a felelős, hogy mióta megszülettem nem jutottunk ki semmilyen normális rendezvényre. Most már nem hinném, hogy ez változni fog. Nekem aztán nem fáj, hogy ma kijutottunk az EB-re, de ettől holnap sem neked, sem nekem nem lesz olcsóbb a kenyér. :D

Mindettől függetlenül a magyar foci még mindig az egyik legrosszabb Európában.

2015. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Könyörgöm, kijutott az EB-re, és akkor mi van? Majd ha esetlen egy kicsit komolyabb dologról lesz szó, például ott remekelnek, ESETLEG azt mondom, hogy "na, megérte akár egy forintot is beleáldozni a magyar labdarúgásba". Addig pedig minden egyes erre költött pénznek sokkal jobb helye lett volna a közoktatás fejlesztésében, a kórházak fejlesztésében, stb.
2015. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
A huhogók csak akkor nem huhognának, ha a spanyolok vagy németek szintjén fociznánk. Nekik semmi sem jó. Most, hogy kijutottunk jön az a duma, hogy úgyis szarrá fognak ott verni minket. Bezzeg ha nem jutottunk volna ki, akkor meg jönnének azzal, hogy még csak ki sem tudunk jutni.
2015. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#2: Nem olyan véletlen az a kijutás. Egyébként a kórházakban sem rossz az ellátás, bár nyilván mindig lehet javítani.


#4: Talán mégsem volt az a csoport olyan könnyű, főleg, hogy a norvégok csoportja hasonló alapon meg kifejezetten nehéz volt, így nekik jobbnak kellett volna lenniük, ha ezek a vélt erőviszonyok a csoportok között valósak lennének. Nyilván a holland-török-cseh csoport is gyenge volt, hiszen ott is az 5. kalapból sorsolt Izland lett a csoportelső...


#6: Az óvóbácsikból és vízvezetékszerelőből verbuválódott Feröer pl. oda-vissza verte a görögöket (akik szintén nem olyan rosszak, mint amilyennek be vannak állítva), valamint a finnek és az észak-írek is nehezen bírtak csak el velük, de nyilván azért, mert gyenge volt a csoport... Meg ha megnézed, a 2 vereségünkben igen csak benne volt a balszerencse is, ráadásul az egyiken 9 mezőnyjátékossal játszottunk sérülés miatt, a másikon meg már úgysem számított.


#7,8: Továbbra is azt mondom: ha olyan rossz lenne, nem jutott volna ki.


#9: Egyetértek, bár szerintem még akkor is huhognának, ha pl. megnyernénk az Eb-t. Mert azt mondanák, hogy: „Nem érdemeltük meg, szerencsénk volt, stb. Meg hogy ők a döntőben inkább az ellenfélnek szurkoltak, mert azok legalább tudnak focizni. No de nem baj, legközelebb úgyis leégünk már a selejtezőn.” Valaki egyszerűen mindenben csak a rosszat látja.

2015. nov. 16. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!