Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hallottátok a tegnapi meccsen...

Hallottátok a tegnapi meccsen mikor Hajdu bé azt mondta, hogy a magyar védelem a Kádár korszakot éli, vicces volt, nem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 19:38
 1/2 anonim válasza:
100%
esküszöm egy állat volt a pali
2015. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Böde dobásánál tetszett a reakciója például, meg máskor is előfordul, hogy vannak vicces beszólásai, de ez speciel nem volt az szerintem. Egyrészt nem is biztos, hogy illik vele viccelődni, másrészt ez egy olyan "poén", ami már mindenki fejében megfordult szerintem az elmúlt években legalább egyszer, semmi eredeti nem volt benne.


Nekem Hajdú B. annyira nem is szimpatikus, bevallom őszintén. A múltkor láttam például egy BL-összefoglalót, amit ő kommentált, és ott hatorozottan unott meg rosszkedvű volt végig. Mintha nem is tudom, neki derogálna, hogy este 11 és 12 között még bent kell ülnie a stúdióban, és mondani alá a szöveget a Malmö-Sahtar mérkőzés helyzeteinek, ahelyett, hogy őt küldték volna ki Párizsba a PSG-Realra élőben közvetíteni.


Gundi nekem például sokkal szimpatikusabb. Csak ő meg nyilván szakmailag kritizálható rengeteg esetben, hiszen nem is sportkommentátor, hanem ilyen mindenes, a vetélkedőktől, kvízműsoroktól kezdve tényleg szinte mindent vezetett meg közvetített már.

2015. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!