Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon sürgősen valaki értelme...

Nagyon sürgősen valaki értelmes választ,5 hónapja műtöttek keresztszalagra, de volt egy kis ''baleset'' aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
5 hónapja műtöttek keresztszalagra, gyógytornászom szerint mehet a kitámasztás, laza labdázgatás. Nos edzésen irányváltást akartam labdával de a lábam megcsúszott a talajon és egy roppanást hallottam a térdem felől, kicsit kellemetlen volt, edzőm szerint természetes, de én még is egy kicsit aggódok. Történhetett olyas valami aminek nem szabadott volna a térdemben? Egyébként a jobb térdkalács alatti rész egy kicsit bevizesedett a csont pedig nyomásérzékeny. Mit tegyek? Nagyon kérem segítsetek értelmes válaszokkal!

2015. nov. 20. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék oda, aholt a mütéted miatt voltál és megnézetném. Lehet leýnetelen is, de lehet újabb szakadás is.
2015. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Várok még pár napot hátha javul,mert nem éreztem volna hogy elszakadt volna mert ilyenkor már érezni lehet, + megnéztem és stabil a térdem.

2015. nov. 20. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
NE várj, mert adott esetben éppen ez az idöszak okoz igen komoly gondot. Legkésöbb holnap menj el az orvoshoz!
2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétvége van, és ahol műtöttek 120KM-re van tőlem, szóval nem tudok mást tenni. :)
2015. nov. 20. 23:38
 5/8 anonim válasza:
engem 4 hónapja műtöttek. és igen már én se bírok magammal de óvatosan az edzéssel ilyenkor szokott előfordulni sokaknál hogy már jó már jó és jön a baj. 6 hónaposan a tuti addig óvatosan, és utána is csak szép fokozatosan. egyébként szerintem csak megijedtél nyugi!
2015. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy teltek a napok a víz eltűnt a térdemből, de még azért fáj, de már nem annyira. Köszönöm szépen mindenkinek, aki segített.:)
2015. nov. 24. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
További jobbulást kívánok!
2015. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. nov. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!