Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb focista, Adem...

Ki a jobb focista, Adem Ljajić vagy Stevan Jovetić?

Figyelt kérdés
Ki a jobb és miért jobb a másiknál?

2015. nov. 22. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam Ljajic. Kár hogy a Róma helyett egy sokkal rosszabb csapatba igazolt, így semmit nem fog nyerni.
2015. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen Jovetic. Jobban fejel,lő és jobb az összjátékban. Ljajic talán egy kicsit gyorsabb. Jovetic az egyik legjobbja az Internek idén, Ljajc még nem is stabil kezdő.
2015. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jovetic ebben a szezomban jobban szerepel.
2015. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én ! :D
2015. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg én Ljajic-ot mondanám. Mindketten egyértelmű támadó futballisták. Jovetic azonban gyakran előrébb játszik, inkább csatár pozícióban, ezért az általa rúgott 3 bajnoki gól igencsak vérszegény, főleg, ha megnézzük, hogy ezen találatok a bajnokság elején születtek. Hozzátenném, hogy az Inter alapból nagyon kevés gólt lő a bajnokságban. Ebből következik az, hogy a csatárok nincsenek túl jó formában és egyértelműen ide lehet sorolni Jovetic-et is. Azt, hogy a tabella élén vannak jelenleg, azt inkább a védelemnek köszönhetik, ugyanis sok meccsen érintetlen maradt Handanovic hálója. Ljajic kicsit másabb típusú labdarúgó. Őt inkább a középpályásokhoz venném, azon belül is a balszélsőkhöz. És eddig viszonylag jól teljesít, habár keveset játszott. Mindössze 534 percet. Ebből kereken 1 még a Roma színeiben volt. Interes pályafutása alatt (533 perc) lőtt 2 gólt és adott 3 gólpaszt. Ez viszonylag elfogadható egy támadó középpályástól. Mindketten az Inter idei 18 találatából 5-5-ben vállaltak szerepet, de ez az 5 szerepvállalás inkább egy középpályától fogadható el, mint egy csatártól. Ljajic-nak idén a passzmutatója is sokkal jobb. Kb. 85%-ban passzol pontosan, míg Joveticnél ez a szám 73%. Természetesen itt is ki kell hangsúlyozni, hogy Ljajic kevesebbet játszott, mint Jovetic. Tehát jelenleg, ha nem is sokkal, de egy nagyon picivel jobbnak látom Ljajicot. Én bízom benne egyébként, hogy mindketten jobban fognak teljesíteni a szezon másik felében, hisz remek játékosok. Talán fognak még olyan szezont produkálni, mint anno a 2012/13-ban a Fiorentinaban.
2015. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindkettő egyformán jó szerintem van mikor valamelyiknek rosszabb napja van s nincs annyira formában.. :)) Forza Inter !!
2016. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!