Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van lehetőségem profi labdarúg...

Van lehetőségem profi labdarúgó lenni? Hogyan tudnék jobban focizni?

Figyelt kérdés

2009-ben még suli fociztam aztán 2010-ben már egyesülethez jártam. Most már így 6 éve focizok.

Majd egy éve külföldön vagyok.(svájc) itt is focizok. Rendszeresen járok heti 3-szor és hétvégén meccseimre is megyek. (Szerintem tehetséges vagyok de azért még van mit fejlődnöm)

14 éves vagyok.



2015. nov. 28. 22:03
 1/2 MrPifta ***** válasza:
ügyesen játszol, leigazol egy harmadosztályú csapat, aztán egy másodosztályú, ha igazán jó vagy, egy élvonalbeli és máris profi vagy.
2015. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Érdemes jelentkezni egy fociakadémiára, fociiskolába, ahol bentlakásos gimisként az órarendbe be van építve minden edzés. Ma Magyarországon több csapatnak is van ilyen iskolája.

(Komoly felvételi szokott lenni, ahol nagyon sok mindent lemérnek a jelentkezőkön, de ha valóban jó vagy, akkor felvesznek valamelyikbe)

2015. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!