Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kikerülhetek futball akadémiár...

Kikerülhetek futball akadémiára? Lehetek profi labdarúgó? 15/F

Figyelt kérdés
NBIII-ba focizok egy éve. Szerintetek ha kimennék pl. Dvsc hez Újpest hez akadémiára felvehetnek? Csak szoktam latni hogy pl. Egy akadémián ez Ennyi golt lőtt jól játszott? Ez mit rejt? Cseleznek is? Nekem nagyon jo kapu erzekem van es cselezek barmikor barhogy. Passzopni is jol passzolok foleg kereszt labdat. Vagy mire mennek akademiakon? Labdabirtoklas? Passz? Cselre nem hiszem mert nem arrol hires a magyar foci. Van eselyem kikerulni? Legyszi komoly valaszokat.
2015. nov. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

NBIII, hol?


"Szakembereink" fényezik az akadémiákat, de sajnálatos módon több, mint két évtized kevés volt nekik, hogy egyetlen jegyzett játékost sem sikerült még kinevelniük, aki egy top bajnokság meghatározó csapatában alapember tudna lenni.

Nem akarlak elkeseríteni, de az akadémiák működése gyalázatos. Be lehet kerülni, ha a szülő fizeti a "költségeket", de a képzés színvonala...

Persze a vidéki klubokkal összehasonlítva jobbak a feltételek, csak eredményt nem tudnak felmutatni ott sem, köszönhetően az elsorvasztott szakedzői képzés helyébe állított "licences" edzőknek.


Megpróbálkozhatsz jelentkezni, bár nem értem, hogy lehet az, hogy még nem figyeltek fel rád, ha valóban van tehetséged :-)

Az akadémiák vadásznak a vidéki tehetségekre, 10 éves kortól már be lehet kerülni, ha a szülő hajlandó fizetni a költségeket (az rejtély, hogy a milliárdos támogatások hová tűnnek el, a debreceni labdarúgó akadémia éves szinten 1,8 milliárdos állami támogatásból tengődik, s a gyerekeknek még a szerelést is a szülők fizetik ki)


Legegyszerűbb emailban megkeresni a kiszemelt akadémiát, s megérdeklődni, mit szólnak hozzád.

2015. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mennyire megy jól neked a futball, ügyes vagy nagyon?
2015. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az akademiak államilag tamogatottak szoval azt az allam fizeti.
2015. nov. 15. 08:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Utóbbi. Hat igen sokat futok labdával. Szélső vagyok. Szeretek cselezni, szabdrugast lőni és keresztlabdat átadni. Felre ne érts nem nagyképűzni szeretnek de én inkabb az ilyen "Hazard" fajta játékot játszom meglendulok a labdával és szinte minden helyzetre gyakoroltam cseleket. Én inkább ez a szelrol beindulok a 16-os felé
2015. nov. 15. 09:00
 5/7 anonim válasza:
Voltak már nagyobb sérüléseid sportolás közben?
2015. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem igazan. Volt mar hogy térdem eltalaltak de 2 perc múlva mar ujra futottam
2015. nov. 15. 17:32
 7/7 anonim válasza:
Bárcsak én is sportos lennék és futballozhatnék
2015. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!