Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nem illik vagy...

Szerintetek ki nem illik vagy nem tetszik a játéka a Barcelona játékosai közül? Kit adnátok el és kit vennétek (minden posztra 1 ember)

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a csapat ahogy van,én jelen állás szerint nem vennék és adnék el senkit.
2015. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mascherano helyére egy magas és gyors fiatal védőt (Aymeric Laporte vagy John Stones), mert a legtöbb gólt róla kapja a csapat, az elmúlt két bajnoki pontvesztésben is nagy felelőssége volt.

Előre egy olyan támadót, aki minőséget képvisel, motivált, de hajlandó padozni. Ez elég ritka, de egy Lavezzi kaliberű játékossal biztosan nagyobb lenne a variációs lehetőség. Azon pedig nagyon elgondolkoznék, hogy Busquets-t padoztatni kellene egy ideig, vagy akár hozni egy erős vetélytársat (Pogba), mert minden meccsen borzasztó könnyelmű és rengeteg gólt kapott már a csapat a labdavesztéseiből.

2015. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor ha Busquets nem játszik halott a középpálya
2015. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Busquets-re ez igaz de aligha van nála jobb a posztján.A védelembe pedig szerintem Mascherano a legmegbízhatóbb ha a középsőket nézzük csak az a baja hogy alacsony , egyébkényt meg Mathieu-ról sokkal több gólt kaptunk már, ő vagy nagyon jól vagy nagyon szarul játszik,szerintem ő mehet a helyére kéne egy fiatal.Pique szokás szerint kiszámíthatatlan.Középpályára lassan lehetne keresni Inisesta "utódját" legalábbis az idei teljesítménye alapján pl. Draxler. Csatársorba pedig megnéznék egy Cuadradot bár ő mindenhol tud játszani(szélen)vagy Nolito a Celtától.Én legjobban egy David Silvának örülnék csak hát ő is már 29 és nem padra való játékos
2015. dec. 13. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért van az,hogy azoknál a csapatoknál is ahol tényleg rengeteg trófeát nyernek és jó idényeket fut a csapat a szurkolók ott is új igazolásokat szeretnének?(amelyek persze súlyos tízmilliókba kerülnek)Ez a rossz a jelenlegi fociban.Amúgy Stones és Laporte sem rosszak de tapasztalatlanok.Mascherano tényleg nem a legbiztosabb de ez nem jelenti azt hogy rá kell igazolni a posztjára egy sztárt,mivel csúszik,mászik,küzd és rengeteget tett a csapatért.Busquets padoztatása meg nonszensz,a világ 3 legjobb középpályása közt évek óta stabilan ott van.Ha muszáj lenne igazolni valakit akkor MSN mögé egy Muniréknál megbízhatóbb tartalék embert mondjuk 8-10 millióból,de ha belegondolunk az se biztos hogy kell,hisz tavasszal már játszhat Arda is.
2015. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Iniesta utódjának Sergi Roberto tökéletesnek látszik +Arda télen

+Rafinha is felépül

ha őket kipróbálják és egyikük sem válik be akkor lehet igazolni.

2015. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha Mathieut és Mascheranot kritizáljuk akkor is ott van Vermaelen és Marc Bartra,aki saját nevelés,24 éves tehát nem tapasztalalan és jó pár évig jó lenne még.NEki is több lehetőséget kéne kapnia.
2015. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak feltételezés volt, egyébként aki tényleg kéne a csapatba az egy játékos MSN cseréjének . Attól függ Árdára milyen szerepkőrt bíz Enrique,mert szerintem Iniestával fogja őt cserélketni
2015. dec. 13. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy Arda vagy Iniesta lelkesedne ha csak a meccsek kb felén játszhatna,és akkor még ott van a többi középpályás is.Persze kell a mély keret,sérülések esetére,de azért aki még pluszba igazolna az nem komplett szerintem.
2015. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
valamelyiküknek padozni kell , egyébként meg ez olyan mint amikor xavi cserélte rakiticot vagy fordítva, bár iniestába még azért van
2015. dec. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!