Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet ennyire lúzer...

Hogy lehet ennyire lúzer csapat a Barcelona?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem olyan esetre az elmúlt évekből, ahol a saját bajnokságában egy ennyire domináló csapat képes legyen két meccs alatt úgy leadni 6 pontos előnyt, hogy a legfőbb riválisa borzasztó gyenge formában van. Ha nem láttam volna ezeket a meccseket, azt hinném, hogy bundáztak. Szerintem most érdemes megrakni a Real bajnoki címét több mint 4-szeres szorzóval, mert a katalánoknak jön egy kimerítő klub vb és szerintem tavaszra úgy fognak összezuhanni, mint az előző szezonban a Real.

2015. dec. 13. 11:01
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
azért merész lúzernek nevezni egy olyan csapatot, ami 3 címet bezsebelt idén. Pár döntetlen miatt még nem lesz gond náluk. Mondom mindezt Madridistaként. :)
2015. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még azis lehet megnyeri az atletico ahogy elnézem most az ő védelmük a legjobb egész europában 7 góltkkaptak 15 bajnoki meccs alatt kb mig a többi spanyol csapat 10 felett van
2015. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na mivan lúzer kérdező?? ebbe alaposan belefürödtél kiscsákó... kis bréimádó...
2015. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kis petneházi loller kérdező...
2015. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...azért így 2 hónap elteltével nem annyira lúzer csapat ez a Barcelona....a Real előtt 12 ponttal...:)
2016. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem megraktad a Real bajnoki címét 4-szeres szorzóval :DDDDD
2016. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, gyorsan változnak a dolgok. Nagyon örülök, hogy már most ilyen nagy az előny és anno is csak a pesszimista elkeseredettség beszélt belőlem. Azt gondoltam, hogy a kókler Benítezzel is szoros lesz a bajnokság és nem férnek bele ostoba pontvesztések, de ezek szerint a Real mégsem olyan masszív csapat, hogy rutinból lehozza szinte az összes meccset. Azért a BL-ben tartok tőlük még mindig. Nem lenne jó, ha megismétlődne a 2012-es forgatókönyv (egy lesajnált csapat megnyeri a BL-t).
2016. febr. 28. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
A BL még tartogathat meglepetéseket:D
2016. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kiesik a real onnan is ha komolyan csapatot kapnak, tréB*ZIne zidane nem ért semmihez, egy 0 edző :) befürödtek ezzel rendesen a kis habfehér balettocskák xdd
2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!