Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek adnátok a 2015-ös...

Kinek adnátok a 2015-ös aranylabdát, ugye már ismert hogy Messi, Neymar, Ronaldo?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű hogy Messi. Amit tavasszal csinált az elképesztő volt,Copán se rajta múlt az 1. hely.Igaz sérült volt ősszel de ha azt nézzük a legfontosabb meccsek tavasszal vannak. 2 Neymar 3. Ronaldo

2015. dec. 13. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Sannheizernek a norvég meccsen lőtt gólért
2015. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
klejnhejzler! tanuld meg leírni :)
2015. dec. 13. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Torghellének adnám
2015. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm az értelmes válaszokat :)
2015. dec. 14. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Így kapásból Messit mondanám, de ha belegondolok, hogy a Bayern elleni első meccset leszámítva Neymar tavasszal is kvázi olyan jó teljesítményt nyújtott, mint az argentin, ráadásul az ősszel meg egyértelműen jobb volt (és most Messi sérülése ellenére mondom ezt, mert Neymar hátára vette a csapatot és a Bayer/Depor elleni meccsen is lehetett érezni a hiányát), akkor inkább Neymarnak adnám.
2015. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ja, de a bl-be szerintem Messi nem is hogy jobb volt mint Neymar de abszolút ő húzta az egész csapatot.Szerintem Neymar szerintem jövŐre kéne kapnia , márha tartja ezt a teljesítményt
2015. dec. 14. 13:58
 7/8 A kérdező kommentje:
2x írtam hogy szerintem :) bravo
2015. dec. 14. 13:58
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Neymar, Neymar szerint Messi. Igazából mindketten nagyon megérdemelnék. Ronaldonak pedig sokat gyengült a teljesítménye, így semmiképp sem neki
2015. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!