Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki gondolja úgy, hogy a...

Ki gondolja úgy, hogy a Juventus megfogja nyerni a Scudettot a 2015/16-os szezonban?

Figyelt kérdés
A gyatra szezonkezdés után én úgy látom, hogy mára azért elég szépen összeállt a csapat. Komoly meccseket hoznak le egész szép játékkal és már ott vannak a 4. helyen 6 pontra az Intertől. Nem megbántva a Nerazzurri és Napoli valamint a Roma szurkolókat, de az ő keretüket nem érzem olyan erősnek, hogy a végéig kitartsanak. Ellenben a Juventusnál most azt is eltudom képzelni, hogy innentől már nem kapnak ki a bajnokságban. És ha nem is olyan meggyőzően, mint az elmúlt két szezonban, de azért meg lesz nekik a bajnoki cím. Ti hogyan látjátok? Értelmes válaszokat várok!

2015. dec. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kerülnek hullámvölgybe, akkor van esély a végső győzelemre. Sok olasz meccset nem nézek, de az Inter nekem elég stabilnak tűnik és azt a 6 pont hátrányt úgysem lesz könnyű ledolgozni, hogy formába lendült a Juve, ráadásul már a szezon felénél tartunk. A többi csapattól tényleg nem kell tartaniuk, mert hosszú távon úgysem tudnak konstans jó teljesítményt nyújtani.
2015. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esélyük az van természetesen, jelenleg teljesen nyitott, többesélyes az olasz bajnokság, ebből bármi lehet még. Én a Fiorentinát vagy a Roma-t se írnám le teljesen, egy 15-20% esélyt látok arra is, hogy ők nyerik meg vagy esetleg valamely 6. vagy annál hátrább lévő csapat. A Napolinak én olyan 20-25%-os esélyt gondolok, a Juve meg az Inter szerintem most a fő esélyes, de ők se többek 25-30%-nál. Úgyhogy teljesen nyílt, esélyük persze, hogy van a zebráknak, de kb. bárkinek, a Top 5-ből. Hosszú még a szezon.
2015. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, a százalékoknál, a Fiorentina-Roma-nak 10-15-öt akartam adni... de ebbe sok a személyes meglátás, én úgy gondolom, hogy sem a Roma, sem a Fiorentina nem fog bajnokságot nyerni, a Fiorentina jól áll, meg egész végig jól álltak eddig, de én őket alig tudom elképzelni, végső győztesként, a Roma pedig már most a Juve mögött van, úgyhogy nem hiszem, hogy ebből győzelem lesz. De ők is esélyesek, fejenként kb. 10-15%-ra. A 3 fő esélyes közül meg szinte bármi lehet, én is a Napolit látom kicsit kevésbé stabilnak, meg ugye az Inter vezet, de a Juve aki talán a legjobb formában van, úgyhogy a Napoli mellett jelenleg nem sok minden szól, de ők is simán lehetnek bajnokok, a keretük is nagyon erős (Higuain, Hamsik, Callejon, Mertens...)
2015. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély rá nagyon is, nem sok az a 6 pont és még lesz egy derby d'Italia Torinóban ahol simán győzhet a Juventus. A szezon eleji lepkef*ng Juventus is elkapta az intert és jó volt egy X-re, a mostani összeállt Juve simán megveri őket. A Roma szerintem idén se lesz ellenfél, a Milan főleg, a Fiorentina kérdéses meg a Napoli is, mindkét csapat képes "szép" eredményekre :D
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Juventus az egyértelmű esélyese az idei Scudetto-nak.

És az is egyértelművé vált számomra, hogy a rossz szezonkezdetre adott magyarázatuk is tökéletesen érthető és megalapozott volt.

Összeállt a csapat, és ha be is csúszik egy-két X, nem lesz aki megállítsa.

Dybala, Mandzukic megtalálta a helyét és a formáját, Cuadrado és Alex Sandro is jól száll be a játékba, Marcisio is visszatért, Pogba újra Pogba, a védelem továbbra is rutinos (bár néha elképesztően botos hibákra képesek).

Egyedül még Morata az aki idén egy nagykérdőjel, de ha ő is megtalálja önmagát...akkor aztán ajaj!

A padon is minőségi cserék ülnek, és most hogy visszatértek az élmezőnybe menni fog a rotálás is.


Asszem ennyi, bár talán a felét se írtam le annak amit lehetne.

2016. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így egy hónap elteltével (én írtam a százalékokat) én is egyre inkább azt látom, hogy ők az első számú esélyesek. Már a BL-be látszott, hogy erős ez a csapat, a City hiába nincs világverő formában, akkor is oda-vissza egy City-t elég szép, és a Mönchengladbach ellen se játszottak rosszul a második meccs simán meglehetett volna, pedig az egy brutál formába lévő csapat volt, azokba a hetekbe (pld. a Bayernt is megverték). A győzelmi sorozatuk bámulatos, hihetetlen, hogy mindössze 3 pont a hátrányuk, a most következő Verona elleni meccs után, akár az élre is léphetnek bár utána lesz egy nehezebb meccsük a Sampdoria ellen, szóval akkor megtörhet ez a sorozat, de nem lepődnék meg, ha ott is nyernének. Múltkor úgy is hülyén írtam a százalékokat, most írok egy újat:


Juventus: 45%

Napoli: 20%

Inter: 18%

Fiorentina: 8%

Roma: 8%

Milan vagy bármely más csapat: 1%

2016. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100% esélyük van mert az olasz bajnokság egy gyenge szar bajnokság, a BL-be meg sehol se lesznek a kis olasz csapatocskák :))
2016. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!