Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik a 2016-os Bajnokok ligája...

Kik a 2016-os Bajnokok ligája legesélyesebb 6 csapata?

Figyelt kérdés

Fogadni Szeretnék majd januárban 500.000 ezer forint feletti nyereményeket akarok majd elérni.. tudom soknak hangzik de

ha belegondoltok annyira nem elérhetetlen.

tegyük fel fogadok 12 mecsre abból 6 a legerősebb csapatok meccsei(Barcelona,Real Madrid stb.. a többi 6 pedig a továbbjutó csapatok értelemszerüen..

tehát 1000-2000 forintból egy 14/16-os kötésben eléggé nagy esélyem lehetne a nyerésre.. mit gondoltok szerintetek melyek a legesélyesebb csapatok a győzelemre és a továbbjutásra?


a mérközések listája itt látható

Midtjylland - Manchester Utd.



Augsburg - Liverpool



St-Etienne - Basel



Gent - Wolfsburg


Anderlecht - Olympiakosz



Dortmund - Porto



Sevilla - Molde


Paris SG - Chelsea


Roma - Real Madrid


Fiorentina - Tottenham


Arsenal - Barcelona



Galatasaray - Lazio



Juventus - Bayern München



PSV - Atl. Madrid



Sion - Braga


Sporting CP - Leverkusen


Sahtar Doneck - Schalke


Valencia - Rapid Wien


Marseille - Ath. Bilbao


Sparta Praha - FK Krasznodar


Dinamo Kijev - Manchester City



2015. dec. 19. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:

apropó:

Már megvannak nekem is a saját tippjeim :) most csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2015. dec. 19. 21:31
 2/5 anonim válasza:
Barça❤❤❤🇪🇸🇪🇸🇪🇸
2015. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a taktikádat, ráadásul nem tudom, hogy akarsz egy kisebb vagyont keresni, amikor még azt se tudod kik esélyesek a győzelemre, meg egybe belinkeled BL/EL összes meccsét, mikor csak az előbbiről beszéltél... mindegy leírom a véleményem:


Top esélyesek: Barcelona és a Bayern München, kb. 80%, hogy valamelyikük nyeri a BL-t, a Barca-hoz még csatlakozni fog Vidal, Arda, (+ugye a Messi se játszott sokáig mégis erősek voltak) úgyhogy ők még ennél is erősebbek lehetnek, a Bayernnek is voltak sérültjeik, úgyhogy ők is még lehetnek ennél jobbak. Ezeket a csapatokat nagyon erős, nagyon jó formában lévő kihívó tudja legyűrni egyedül, de az is ink. egy meccsen, mert oda-vissza már nem (pld. Arsenal).


Esélyesek még: PSG (8% esély) Szerintem ez a csapat okozhat meglepetéseket, igaz gyengült a francia bajnokság, de magasan vezetnek, tavalyhoz képest erősödtek, Di Maria jól játszik, Ibra és Cavani is formában van, a védelem stabil, sztem kis szerencsével akár nyerhetnek is, ők lehetnek a nagy kihívói a két nagy csapatnak, mondjuk a Real ellen elég haloványak voltak, de akkor a szerencse se állt melléjük...


Juve-Arsenal (Arsenal 5% Juve 3%): A Juve év elején kicsit szét volt esve, de remekül megépítették a csapatot, és most szárnyalnak, tavaszra hozhatják akár már a tavalyi, vagy még annál is jobb formájukat (amivel a nagyok mögött voltak közvetlen), az Arsenal pedig szintén fellépett erre a nagyok fő kihívója szintre, így erre a két csapatra figyelni kell, abban is hasonlók, hogy mind2en egy megkapták a 2 nagyágyú egyikét ellenfelüknek, de ez nem feltétlen rossz, mert ha egyikük legalább tud valamit húzni az egyik ellen, akkor az olyan löketet adhat nekik, ami elrepítheti őket a döntőbe is, vagy akár onnan még eggyel tovább egészen győzelemig.


Atlético Madrid (2%) Sokat nem erősödtek tavalyhoz képest, egy tavalyi Juve féle szerencsés sorsolással lehetnek ott a döntőbe, de ott már nem hiszem, hogy egy valszeg Bayern-Barca ellen tudnának bármit is húzni. A probléma, hogy azt az átütő erőt nem érzem bennünk, egyébként egy jól összeállt, erős, stabil kis csapat, úgyhogy teljesen nem lehet őket leírni, de távoli esélyesek.


Real Madrid (1,5%) nagyon nehezen képzelem el, hogy ez az idén nagyon nagy gázba lévő, széteső Real innen nyerne. Esélyesebb, hogy már a Roma ellen kiesnek, de ennek ellenére nem szabad őket teljesen leírni.


Többiek (0,5%) Csoda lenne, ha Chelsea, Wolfsburg, City, Zenit szintű csapatok nyernének...

2015. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 6 legnagyobb esélyes Barcelona Bayern Juventus PSG Atl.Madrid Real Madrid a többi meg sztem teljesen esélytelen.
2015. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reál Juve Bayer Atl Monaco Dortmund
2017. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!