Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Női amerikai focival kapcsolat...

Kiwi200108 kérdése:

Női amerikai focival kapcsolatban valaki valami pontosat tudna mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és érdekelne az amerikai foci de nem vagyok benne biztos hogy helyt tudnék benne állni.közel 4 éve evezek szoval állóképességem az van de pl futásban nem vagyok a leggyorsabb de azert le tudok futni hosszu tavot is.amigy nem vagyok valami nagy a 160cm magasságommal es 56kg ommal szoval nem tudom milyen pozicioban lehetnek jo. és a másik problémám az lenne hogy dunakeszi és vác környékén női amerikai foci.Előre is koszonom minden válaszadónak!
2015. dec. 25. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazánkban női amerikai foci nincs. Jelenleg még a férfi sem terjedt el igazán, nemhogy a női. Itt még jó pár év múlva sem lesz.
2015. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem várj vele. Mondjuk nincs női amcsi foci Magyarországon. Nem tudom a nőibe kik vannak az USA-ban, de itthon a 100 kilós haver karját is eltörték. Szóval nem egy egyszerű sport ez. Szerintem inkább kézilabdázz, röplabdázz, kosarazz ha lány vagy.
2015. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát csak a Budapest Wolvesról tudok, akinek van amerikai foci csapata. Majd még megpróbálok szétnézni, hogy van-e másnak (Vác Pandasnak nem tudom van-e női csapata is).
2016. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudtam, hivatalosan csak a Budapest Wolves van női csapata van. Viszont szerintem egy próbát megér, hogy beszélsz a vác Pandassal hátha edzenek téged.
2016. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi edzünk lányokat is amerikai foci edzéseken, de mivel még nincsen elég lány, ezért egy csapat nem tudott összejönni belőle, de ezen majd segítünk :) annyi gond van vele, hogy ez Budapesten van, pontosabban a 17. kerületben, ha esetleg eljönnél megnézni egy edzést, írj privátban! :)
2016. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!