Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 6 hónapja műtöttek keresztszal...

6 hónapja műtöttek keresztszalagra, de mindig akad valami probléma, és sürgősen kellene segítenetek, szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
6 hónapja műtöttek keresztszalagra már elméletileg nem kéne lenni semmi bajnak, orvos is azt mondta, hogy rendben van. De mégis mindig történik valami, most terembe fociztunk és húztam a labdát a talpammal aztán úgy éreztem mintha a térdem megugrott volna, nem éreztem szakadást csak utána erősen elkezdett szúrni a térdem, és az be is vizesedett rendesen utána. Elmentem dokihoz, ő azt mondta hogy a térdem kiment és a csont összeért így megrepedt és azért szúr állandóan (lépésnél is) már ahogy teltek a napok a térdem normálisan néz ki, de még mindig szúr. Szerintetek pontos lehet az orvos diagnózisa vagy pedig inkább csináltassak MR vizsgálatot, vagy szerintetek mi lehet a baja? Már nagyon unom az egészet, legyen szíves valaki segítsen nekem.

2015. dec. 29. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

6 hónappal keresztszalag műtét után gyógytornázni kéne, nem focizni.


ha meg tudni akarod, mi van a térdeddel, csinálj mri-t

2015. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gyógytornákat végig csináltam, 3 hónapig rendszeresen, mostanában kondiban erősítek és biciklizek rengeteget.
2015. dec. 30. 16:46
 3/17 anonim válasza:
miért kéne gyógytornáznia még midnig? 6 hónap után már lehetne elvileg focizni de óvatosan nem egyből bele a közepébe szépen felkell építeni. először sok futás , koordinációs gyakorlatok ez fontos. és télleg csak akkor elkezdeni focizni vele amikor már teljesen ugyérzed hogy minden tökéletes. én pl folyamatosan minden nap futok 20 perceket.
2016. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
js és pl nem terembe kéne elkezdeni focizni, nem a legtérdkímélőbb talaj a felépülésre.
2016. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 hónaposan rengeteget futottam, 5 hónaposan csináltam a kordinációs edzéseket, és füvön is volt már egy ''balesetem is'' ez a probléma is szerintem abból adódik, hogy kitámasztottam megcsúszott a lábam és a térdem pedig roppant egyet.
2016. jan. 3. 15:28
 6/17 anonim válasza:
hmm, hát akkor szerintem még szánj rá néhány hónapot az erősítésre minél erősebb legyen a combod, jelenleg én is azt csinálom. most leszek 6 hónapos de még focizni nempróbáltam vele
2016. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jobban is jársz, ha nem próbálod meg, én is naív voltam.

Most pedig megint kezdhetem elejéről az egészet.:)

2016. jan. 5. 21:06
 8/17 anonim válasza:
elszakadt megint vagy mi?
2016. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Február 1.-én megyek MR vizsgálatra, de nem szakadt el, mert a doki szerint tartanak, és én sem éreztem, hogy elszakadt volna. Szerinte ha erősítem a combizmomat akkor megoldódik a probléma, úgyhogy most azt fogom csinálni egy 2 hónapig, utána kezdem csak. :)
2016. jan. 8. 15:54
 10/17 anonim válasza:
előtte jártál kondiba vele egyébként?
2016. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!