Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Véleményt szeretnék kérni...

Merton16 kérdése:

Véleményt szeretnék kérni futball karrirerem során! Szerintetek belekezdjek?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy fociban én kapus vagyok, haverokkal szoktunk lemenni focizni vagy iskolába szoktam kapus lenni. Lassan 1 éve már hogy kapus vagyok hobbi szinten de azt mondják hogy egész jól megy nekem. Semmi városi FC-be nem járok mindem tudásomat magamtól szereztem. Reflexem is van hozzá gyors is vagyok néha nehéz lövéseket is elég szépen hárítok mint egy tapasztalt kapus. Vannak néha olyan mozdulataim is hogy én magam se veszem észre mert olyan gyors voltam. Általában 1v1-be (ha csak a csatár van előttem csak) se okoz gondot, szinte mindig felismerem a helyzeteket. Vetődök rendesen nem félek a vetődéstől. Iskolában is osztályfocira járok, legutóbb 70 órás focin voltam ahol több csapat hívott kapusnak. A testnevelés tanárom is többször mondta hogy ügyes vagyok. És ezúttal hívott egy városba nem messze ahol én lakok rendes focira kapusként. És azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy szerintetek érdemes-e megpróbálnom? Soha nem védtem még igazi meccsen és nagykapura sem, de sokan azt mondják h meglenne hozzá a tehetségem mert ahhoz képest hogy nem járok focira, nagyon jó kapus vagyok. Mint aki több éve ezt csinálja. Minden véleményt vagy tanácsot szívesen elfogadok.

Élőre is Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Ui.: Ha valakinek van egyéb kérdése velem kapcsolatban a kapuskodásról akkor nyugodtan tegye fel! :)



2016. jan. 4. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Mért ne kezdenéd el, ha tényleg tehetséges vagy? Senki sem egyből egy top csapatban kezdi a pályafutását. Mellesleg életem egyik legnagyobb hibájának tartom, hogy abbahagytam anno a focit... Mindenképp próbáld meg!(de keress meg ha 1x profi játékos leszel...:DD)
2016. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egyértelmű a helyzeted,vágj bele! :)

Sok sikert! :)

2016. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!