Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focistát utáljátok a...

Melyik focistát utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Én Hulkot!

2016. jan. 16. 09:03
 1/4 lio77 ***** válasza:
80%
Diego Costa.
2016. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Pepe , Pedro , Busquets
2016. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Úhh... ez jó kérdés! Végre, egy jó kérdés.


Cristiano Ronaldo, Roberto Firmino, Neymar, Di Maria-féle nyálas, fülbevalós, szépfiúkat (még ha némelyikük nem is az), mindig is utáltam, egyszerűen ellenszenvesek.


Mascherano, Dani Alves, Diego Costa, Hulk, Ibrahimovic, Kevin-Prince Boateng, Tevez, Bale, Thiago Alcantara, Pepe, Vidal, nagyon unszimpatikusak számomra, ő bennük talán az a közös, hogy mind az agresszív kiállásuk, miatt olyan utálatosak számomra.


De még sok mindenkit utálok, nehéz különbséget tenni, talán akinek az utálata egészen kicsi koromtól kezdve végig intenzíven kíséri életem, az Cristiano Ronaldo, egyszerűen az identitásom része lett, hogy én C. Ronadlo-ellenes vagyok.

2016. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
Én a kertitörpét rühellem
2016. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!